Už jste slyšeli o feromonech? Chcete žít zítra v lásce s milovaným partnerem? Tak ho musíte nejdříve získat. Tady jste na správné adrese. Od zítra už nemusíte být sám/sama... Chce to jen chtít.

Feromony

600_story_effects_pheromones-300x300

Toužíte po přátelství, partnerství s pohledným, příjemným a veselým klukem? Nebo naopak toužíte po lásce krásné dívky, nebo ženy? Dali byste cokoli za to, kdyby se do vás vaše vyvolená zamilovala? Láska je velice složitá a komplexní věc. Ovlivněná mnohými faktory. Začíná však na počátku vzájemnými sympatiemi, které postupně přerůstají do okouzlení a dál do lásky a zamilovanosti. Část ovlivňujících faktorů, které naše zaujetí druhým člověkem ovlivňují jsou vědomé. Např. pohledný, hezky upravěný člověk, usmívající se a šířící dobrou náladu, pozorný, znalý verbální komunikace mezi lidmi. To vše a další jsou věci, které si uvědomujeme a vědomně v nás rozhodují o sympatiích k druhému člověku. 

Všichni jsme však součástí živé přírody. Příroda velice chytře vytvořila mezi živými tvory mnoho faktorů, které vyvolávají vztahy, vazby až citové propojení mezi dvěmi jedinci za účelem vytvoření rodiny. Tyto faktory fungují v celé zvířecí říši a tedy i u člověka na podvědomé úrovni. Ani si neuvědomujeme, kolik  věcí nás všechny ovlivňuje. Ve věcech názorů. myšlenek, chování, potřeb a dokonce i lásky. Hodně lidi také tvrdí, že aby si dva spolu sedli, musí si spolu "vonět". A mají víc pravdu, než tuší. Feromony, a tedy i lidské feromony dovedou v podvědomí vyvolat velice silný zájem, sympatie, touhu, nebo dokonce až zamilovanost a lásku. Pochopitelně v kontextu s dalšími věcmi ve společném působení (oblečení, úsměv, milé slovo...). Je to jako elixír lásky. Ten, kdo ho vypije neví, že je okouzlen. A zamiluje se. Feromony jsou ale skutečnost a realita. Feromony u všech živých tvorů včetně člověka dokáží přímo divy. Stačí pár kapek a protějšek se rázem změní z chladného, neutralního člověka do někoho, komu se líbíte, kdo po vás touží. A bude jen na vás, co s tím uděláte. 

Dopřejte si pár kapek feromonů a vyrazte mezi lidi. Budete překvapení jeho účinkem. Zažijete neskutečně setkání s okouzlenými lidmi pod vlivem feromonů a vaší osoby. Vy se budete jen rozhodovat, komu dáte přednost pro další vztah. Vědecky oveřeno. Jistota působení a účinku. Další pak už záleží jen na vás. Neváhejte a ukončete samotu. Tady je jistý způsob, jak získat toho nejkrásnějšího kluka, tu nejkrásnější holku. Přimějte ji nebo jeho ať se do vás silně zamiluje. Lásku, milování, vztah. To vše díky úžasným feromonům. Rozhodněte se ještě dnes a zítra nemusíte být už sám, sama...

viz dále: Wikipedie (encyklopedie): Feromony

Pheromone couple

 
1800
1800118001800

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.