Feromony pro muže

feromonas_perfumes

Speciálně pro úspěšné, sebevědomé muže vyvinutý feromonový přípravek obsahuje směs oblíbených vysoce účinných mužských feromonů speciálně hlavně na bázi androstenonů, androstadienonů a androstenolů.

Feromony mužské b

Ženy na tento koncentrát reagují neuvěřitelně silně pozitivně a vstřícně. Každý muž, který používá tyto feromony se díky ním stává neodolatelným a vysoce přitažlivým vzhledově i osobnostně pro většinu žen ve svém okolí. 

Při našem testování nám tento feromon určený pro muže ukázal bezkonkurenční účinek na druhé pohlaví. Jak časem účinnosti, tak i samotnou sílou, jakou na ženy v okolí působil. Ženy se z chladného chování měnily a začly se chovat koketně, vesele, vstřícně. A to do konce i několik hodin po aplikaci feromonů.

Tento feromonový přípravek je na víc příjemně parfémovaný luxusní vůni inspirovaný oblíbenými parfémy pro muže ve stylu vůně Hugo Boss a Versage. Takže za cenu pouhého parfému získáváte 2 produkty v 1. Kromě kvalitních účinných  mužských feromonů získáváte koncentrovaný luxusní pánský parfém. Parfém je speciálně sestaven při testování odborníky tak, aby jednak ještě víc vyzvedl působení feromonů. Stejně tak, aby svou vyváženou luxusní pánskou parfémovou vůni přesně sedl všem mužům.

Mužské feromony se vyrábějí ve 2 variantách.

 • Pro osamělé mladší a sportovně založené muže do cca 35-40 let: Speciálně navržená kombinace mužských feromonů a svěžího parfému ideální pro mladé, sebevědomé, sportovně založené a aktivní muže, kteří se chtějí cítit příjemně a kteří chtějí zapůsobit zejména na ženy mladšího a středního věku.
 • Pro všechny muže středního a vyššího věku: Speciálně navržená kombinace mužských feromonů a lehce dominantně kořeněného svěžího panského parfému ideální pro muže středního a vyššího věku. Tato kombinace mužských feromonů a luxusního parfému dokonale ovládá podvědomí žen zejména ve středním a vyšším věku. Pod jeho vlivem se ženy stávají přátelské a vlídné, ochotnější pro svádění a další příjemné věci ve dvou.

V obou případech získáváte to nejlepší, čím se díky osobní luxusní vůni budete cítit celý den silně sebevědomě. Ale hlavně působením silné koncentrace feromonů si získáte srdce, sympatie, náklonnost a touhu každé dívky, nebo ženy na kterou se rozhodnete zapůsobit. A to je to nejkrásnější na feromonech. Spojují a dělají lidi šťastnými.

Lahvička až 50ml ! Vydrží přibližně na 500 použití.

Feromone man

Specifikace a návod k použití:

V balení najdete jemný rozprašovač, který je svou ideální velikostí na nošení v příruční tašce. Aplikaci provádějte nejlépe v místech, kde cítíte tep (např. krk, ruce, třísla). 

Feromon je příjemně luxusně parfemovaný, není proto potřeba používat svůj vlastní parfém. Účinek se dostavuje podvědomě. Nedoporučujeme používat na textilie.

Co očekávat?

Feromony slouží ke zpestření vašeho každodenního života. Věnujte pozornost tomu, jak lidé reagují, vypadají a jak se chovají ve vaší přítomnosti.

Můžete jej používat i s vaším partnerem, v napjatých situacích, při potkávání nových lidí, v průběhu obchodního jednání, při vyjednávání, či kdekoliv jinde, kde se můžete setkat, či komunikovat s lidmi.

Jednání s lidmi bude mnohem lehčí a příjemnější, veselejší a vstřícnější.

Staňte se alfa samcem a mužem, jakým jste vždy chtěl být. Buďte neodolatelný, charismatický, svůdný a přitažlivý! A když se rozhodnete pro vztah, bude jen na vás, koho i díky feromonům oslovíte a získáte.

Vyrobeno: EU

Objem: 50 ml  

viz dále: Wikipedie (encyklopedie) - Feromony

lead_large

 

Nejprodávanější

129
180011291800

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • 2v1 - Koncentrované mužské Feromony + Afrodiziakum 10ml (Věkové doporučení Mladší a sportovně založení muži No.43) Tip Doporučujeme
  K dispozici

  Elixír lásky - jedinečnému složení neodolá žádná žena. Pouze u nás mužské feromony a afrodiziakum v jednom. Společný účinek speciálně tvořen ideální kombinací feromonů a přírodního afrodiziaka Ylang ylang vyvolávajícího touhu po lásce, něžnostech, milostném vzplanutí. Moderní flakón s rozprašovačem máte připraven kdykoli k použití tak, abyste využil každou příležitost k okouzlení a svedení té, kterou jste si zamiloval. Kdy, kde a kterou je už jen na vás. Objednejte ještě dnes a zítra můžete být ten největší a neodolatelný svůdník ze všech.

  Zvolte si nejvýhodnější variantu dle vašeho věku a počet kusů. Termín doručení, slevy a doprava zdarma vám budou započítané automaticky.

   Zdarma DÁREK ke každé objednávce! 

  890 Kč (–73 %)
  239 Kč / ks
 • K dispozici

  Silné mužské feromony navíc v příjemné luxusní až 20% parfemové složce. S jejích pomocí okouzlíte ženu svých tajných snů. Včera si vás nevšímala a dnes pomocí feromonů se stanete cílem její pozornosti a její touhy po objetí... Stačí aplikovat, byt chvíli v její přítomnosti, projevit sympatie a milý projev a sami zažijete překvapující změnu v jejím chování. Staňte se touhou žen a buďte neodolatelný. Vybírejte si pro vztah tu nejkrásnější kolem vás. Vůně feromonů, která se za vámi ponese, donutí každou ženu se otočit. Bude jen na vás, pro kterou ženu budete chtít být lvem salónů a láskou jejího srdce. Ideální do práce, školy, na společenské akce, nebo jen tak pro běžné užívání a čekání na vhodnou náhodu. Rychlý a dlouhodobý účinek až 12 hod.. Objem vzorku 2ml. Objednejte ještě dnes a využíjte akční ceny. Nezapomeňte využít množstevní slevy a výhody nákupu 2, 3 nebo 4 ks současně (více podrobnosti ZDE).

  Zvolte si nejvýhodnější variantu dle vašeho věku a počet kusů. Termín doručení, slevy a doprava zdarma vám budou automaticky započítané.

   Zdarma DÁREK ke každé objednávce! 

  350 Kč (–63 %)
  129 Kč / ks
 • Pheromone man 43b Akce Doporučujeme
  K dispozici

  Silné mužské feromony navíc v příjemné luxusní až 20% parfemové složce. S jejích pomocí okouzlíte ženu svých tajných snů. Včera si vás nevšímala a dnes pomocí feromonů se stanete cílem její pozornosti a její touhy po objetí... Stačí aplikovat, byt chvíli v její přítomnosti, projevit sympatie a milý projev a sami zažijete překvapující změnu v jejím chování. Staňte se touhou žen a buďte neodolatelný. Vybírejte si pro vztah tu nejkrásnější kolem vás. Vůně feromonů, která se za vámi ponese, donutí každou ženu se otočit. Bude jen na vás, pro kterou ženu budete chtít být lvem salónů a láskou jejího srdce. Ideální do práce, školy, na společenské akce, nebo jen tak pro běžné užívání a čekání na vhodnou náhodu. Rychlý a dlouhodobý účinek až 12 hod.. Objem 50ml s jemným rozprašovačem až na 500 aplikací. Objednejte ještě dnes a využíjte akční ceny. Nezapomeňte využít množstevní slevy a výhody nákupu 2, 3 nebo 4 ks současně (více podrobnosti ZDE).

  Zvolte si nejvýhodnější variantu dle vašeho věku a počet kusů. Termín doručení, slevy a doprava zdarma vám budou automaticky započítané.

   Zdarma DÁREK ke každé objednávce! 

  1 800 Kč (–51 %)
  890 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.