Feromony pro muže

Nejprodávanější

Pheromone man 43b
350 Kč –63 %
Mužské feromony - Vzorek 2ml
K dispozici
Kód: 15319/MLA
Původně: 350 Kč  (–63 %)
129 Kč
Pheromone man 43b
1 800 Kč –67 %
Mužské feromony až 50ml
Doporučujeme
K dispozici
Kód: 219
Původně: 1 800 Kč  (–67 %)
599 Kč
Feromony No.135b
1 960 Kč –54 %
Původně: 1 960 Kč  (–54 %)
899 Kč
Detail
3 položek celkem
Pheromone man 43b
350 Kč –63 %
129 Kč

Silné mužské feromony navíc v příjemné luxusní až 20% parfemové složce. S jejích pomocí okouzlíte ženu svých tajných snů. Včera si vás nevšímala a dnes pomocí feromonů se...

Kód: 15319/MLA
Pheromone man 43b
Doporučujeme
1 800 Kč –67 %
599 Kč

Silné mužské feromony navíc v příjemné luxusní až 20% parfemové složce. S jejích pomocí okouzlíte ženu svých tajných snů. Včera si vás nevšímala a dnes pomocí feromonů se...

Kód: 219
Feromony No.135b
Doporučujeme
1 960 Kč –54 %
899 Kč

  AKCE - nyní plus 200ml jemný Afrodiziakální erotický masážní olej ZDARMA!   Feromony - to je tajná zbraň. Prchavé substance bez zápachu, které zvyšují...

Kód: 48260

feromonas_perfumes

Speciálně pro úspěšné, sebevědomé muže vyvinutý feromonový přípravek obsahuje směs oblíbených vysoce účinných mužských feromonů speciálně hlavně na bázi androstenonů, androstadienonů a androstenolů.

Feromony mužské b

Ženy na tento koncentrát reagují neuvěřitelně silně pozitivně a vstřícně. Každý muž, který používá tyto feromony se díky ním stává neodolatelným a vysoce přitažlivým vzhledově i osobnostně pro většinu žen ve svém okolí. 

Při našem testování nám tento feromon určený pro muže ukázal bezkonkurenční účinek na druhé pohlaví. Jak časem účinnosti, tak i samotnou sílou, jakou na ženy v okolí působil. Ženy se z chladného chování měnily a začly se chovat koketně, vesele, vstřícně. A to do konce i několik hodin po aplikaci feromonů.

Tento feromonový přípravek je na víc příjemně parfémovaný luxusní vůni inspirovaný oblíbenými parfémy pro muže ve stylu vůně Hugo Boss a Versage. Takže za cenu pouhého parfému získáváte 2 produkty v 1. Kromě kvalitních účinných  mužských feromonů získáváte koncentrovaný luxusní pánský parfém. Parfém je speciálně sestaven při testování odborníky tak, aby jednak ještě víc vyzvedl působení feromonů. Stejně tak, aby svou vyváženou luxusní pánskou parfémovou vůni přesně sedl všem mužům.

Mužské feromony se vyrábějí ve 2 variantách.

  • Pro osamělé mladší a sportovně založené muže do cca 35-40 let: Speciálně navržená kombinace mužských feromonů a svěžího parfému ideální pro mladé, sebevědomé, sportovně založené a aktivní muže, kteří se chtějí cítit příjemně a kteří chtějí zapůsobit zejména na ženy mladšího a středního věku.
  • Pro všechny muže středního a vyššího věku: Speciálně navržená kombinace mužských feromonů a lehce dominantně kořeněného svěžího panského parfému ideální pro muže středního a vyššího věku. Tato kombinace mužských feromonů a luxusního parfému dokonale ovládá podvědomí žen zejména ve středním a vyšším věku. Pod jeho vlivem se ženy stávají přátelské a vlídné, ochotnější pro svádění a další příjemné věci ve dvou.

V obou případech získáváte to nejlepší, čím se díky osobní luxusní vůni budete cítit celý den silně sebevědomě. Ale hlavně působením silné koncentrace feromonů si získáte srdce, sympatie, náklonnost a touhu každé dívky, nebo ženy na kterou se rozhodnete zapůsobit. A to je to nejkrásnější na feromonech. Spojují a dělají lidi šťastnými.

Lahvička až 50ml ! Vydrží přibližně na 500 použití.

Feromone man

Specifikace a návod k použití:

V balení najdete jemný rozprašovač, který je svou ideální velikostí na nošení v příruční tašce. Aplikaci provádějte nejlépe v místech, kde cítíte tep (např. krk, ruce, třísla). 

Feromon je příjemně luxusně parfemovaný, není proto potřeba používat svůj vlastní parfém. Účinek se dostavuje podvědomě. Nedoporučujeme používat na textilie.

Co očekávat?

Feromony slouží ke zpestření vašeho každodenního života. Věnujte pozornost tomu, jak lidé reagují, vypadají a jak se chovají ve vaší přítomnosti.

Můžete jej používat i s vaším partnerem, v napjatých situacích, při potkávání nových lidí, v průběhu obchodního jednání, při vyjednávání, či kdekoliv jinde, kde se můžete setkat, či komunikovat s lidmi.

Jednání s lidmi bude mnohem lehčí a příjemnější, veselejší a vstřícnější.

Staňte se alfa samcem a mužem, jakým jste vždy chtěl být. Buďte neodolatelný, charismatický, svůdný a přitažlivý! A když se rozhodnete pro vztah, bude jen na vás, koho i díky feromonům oslovíte a získáte.

Vyrobeno: EU

Objem: 50 ml  

viz dále: Wikipedie (encyklopedie) - Feromony

lead_large