Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

Co jsou feromony

Odborný poradce

ivntxhodka1551b                               Natural-Tips-For-Body-odor

Feromony jsou přírodní, a tedy tělu přirozené chemické látky vytvářené tělem. U živočichů zodpovídají za velkou část sociálního chování, včetně určování pozice ve skupině, stejně i sexuální přitažlivosti. 

Pheromone-in-your-brain b

Feromony nemají žádnou vědomou vůni - jsou bez vůně. Jejich silný účinek je na podvědomé úrovni v CNS (Centrální nervový systém). Odkud se pak přenáší informace, jak po celém mozku, tak do celého těla. Výsledkem je pozitivní přátelská nálada, sympatie, psychické i tělesné vzrušení a roztoužení po realizaci intimností s druhým pohlavím. Největší koncentraci feromonů uvolňují potní žlázy po celem těle. Mísí se následně s potem, který sám o sobě má už vlastní vůni - jak danou jedincem, tak i následným chemickým rozkladem potu na povrchu těla. Proto je důležité si uvědomit, že tělesná vůně - vůně potu není vůně feromonů. Je to chemie bez vůně, která přes chemické receptory v nose, hypothalamus a limbické centrum v mozku zhypnotizuje člověka do stavu zamilovanosti a povolnosti.Už dlouho se ví, že v přírodě jsou látky zvané feromony, produkované jedním pohlavím a jsou silně přitahované pohlavím druhým. Velkou podvědomou silou až téměř hypnotizující přitažlivostí, zejména v období páření. Jistě jste slyšeli o tom, jak motýl dovede na základě zachycené molekuly letět za svou samičkou i 15 km, jen aby se s ní mohl pářit. To je jen jedna z mála demonstrací síly feromonů v přírodě. Je to, jako by muž ušel pěšky 500 km za svou vyvolenou. Možná jste viděli v přírodopisných filmech, co dokáže udělat se samečkem k páření samička. Ať je to šimpanz, gorila, pes či kočka, skot, jeleni, sloni… Nevidí, neslyší a jdou jen za svou partnerkou. Stejně tak, jako samičky těchto zvířat jsou v čase připravenosti na páření strnulé a jen strnule čekají, nebo se dokonce sami podbízejí samci ke spáření. Z největší části za toto chování můžou kromě pudů a hormonů právě živočišné feromony. Abychom demonstrovali ještě jednou obrovskou sílu feromonů, kterými příroda všechny živočichy obdařila, podívejte se na několik na první pohled jasných abnormalit v přírodě v obrazech. Když pomineme stránku, že jsou to vše skutečnosti proti samotné přírodě, je každému hned jasné, jak obrovskou sílu feromony v ovlivňování chování jednotlivce v přírodě mají. Dovedou nastavit nekontrolovatelnou silnou přitažlivost, která dokáže dokonce překonat nejen averzi jednotlivců jednoho druhu. Ale dokonce i mezidruhovou nepřátelskost. Větší důkaz už být nemůže. Následující ilustrace jsou sice drsnější, ale jasně vystihují to, co feromony svou obrovskou kouzelnou silou dovedou. Nic víc, nic míň.

Pes a prasniceKlokan a ovceKlokan a prasnicemedvídek mýval a fenaPes a kočkaAntilopa a zebraPes a tygřiceLev a tygřiceSlon a nosorožecTygr a lvíceVlk a medvědicežirafa a oslice

Ženy testující běžce pod Petřínem c

 

Dlouho se nevědělo, že úplně stejný princip, aniž bychom si to uvědomovali, z dost významné části platí i u člověka. I u lidí jsou přesně specifické avšak rozdílné feromony, jak u mužů, tak i u žen. Všichni přeci dobře víme, že vůněmi se dá léčit mnoho nemocí. Stejně tak i ovlivňovat psychika. A to nejvyšší ovlivňování je právě na úrovni feromonů. Například každý chovatel koní ví, že žena v době, kdy má své dny, nesmí ke koním. Proč asi? Stejně jako letní lásky vznikající u vody nejsou jen tak náhodou, kdy jsou z těla přirozeně nejvíce silně šířící feromony…

Jak byly feromony objevené?

love-potion-pheromones-snake-oil-1120-GettyImages-184343126 bProfesor Berliner od 50. let působil jako profesor anatomie na Lékařské fakultě v Salt Lake City v Utahu, kde se věnoval studiu vlastností látek z lidské kůže. Na svůj největší životní objev přišel úplnou náhodou. Zapomněl totiž baňku s extraktem otevřenou na svém stole v laboratoři. Za chvíli si všimnul změn ve svém chování - cítil se příjemně uvolněný a sebejistý. V návalu vědecké vášně udělal utajený pokus se svými spolupracovníky. Náhodně odložil další otevřené lahvičky a pozoroval kolegy. Nálada v laboratoři se nápadně změnila. Jindy nudní vědci se proměnili v příjemné, dobře naladěné lidi, kteří spolu dokonce koketovali. Už tehdy tušil, že udělal významný objev. Ale nikomu to neprozradil. Věděl, že extrakty z lidské kůže mohou obsahovat lidské feromony. A teď už jen potřeboval objasnit složení látky, která přináší dobrou náladu a spokojenost se sebou samým. Látky, které dokáží vyvolávat v druhých lidech touhu, roztouženost, zamilovanost. Teprve o rok později (když už byl příběh profesora Berlinera patentován), prozradil skutečné chemické složení feromonů - šlo o steroidní látky typu androstenů (pocházely od mužů a působily na ženy) a ženských estrenů (působících především na muže). Dva z androstenů byly už dlouho předtím známy jako kančí feromony a používaly se k usnadnění páření u zvířat. A proč asi? Protože feromony fungují!  

 BjdhqvPIQAAoLK5

Feromony na podvědomé úrovni dávají okolí najevo, že právě jejich nositel je ten správný a ke vztahu vhodný alfa samec, vůdce. Obráceně u ženských feromonů směrem k mužům navozují podvědomý pocit, že právě tato dívka, žena je už zralá, připravená, „vyspělá“ a ideální pro další vztah. Takovéhoto člověka pak okolní lidé díky feromonům respektují. Ženy se v přítomnosti takových mužů chovají otevřeně. Rády s alfa samcem komunikují, neboť je silně podvědomě přitahuje. Mnohokrát bylo dokázáno, že feromony působí nejen jako psychický podvědomý stimulant k zamilovanosti. Ale i jako velice silný stimulant tělesné a sexuální přitažlivosti. Každý zkušený muž-alfa samec si je toho vědom, a feromony jsou proto jeho tajnou zbraní v získávání nejkrásnějších protějšků.

feromony účinek 01  Feromony účinek 02  Feromony účinek 03  feromony účinek 04

Feromony jsou vylučovány člověkem nejvíce prostřednictvím kůže, obsahuje je především náš pot. Je třeba říci, že feromony tvoří absolutně nezapáchající složku potu, samy o sobě tedy cítit nejsouCelé vnímání feromonů je stejně jako v celé živočíšné říši – čistě na podvědomé úrovni. Člověk, který je pod jejich vlivem, si to ani v nejmenším neuvědomuje. To znamená, že jeho myšlenky, touhy, názory, rozhodování jsou usměrňované právě molekulami feromonů, které skrze čichové receptory nervů ve VNO dál působí hluboko v hypothalamu, emočním, limbickém a dalších centrech v mozku.

images (57) bLidově řečeno – žena je vedle muže sálajícího feromony příjemně naladěná, roztoužená a vzrušená, a ani neví proč. Stejně tak obráceně, muž vedle ženy, která kolem sebe uvolňuje ženské feromony. Každý člověk je v tomto uvolňování feromonů, jako ve všem, rozdílně aktivní než druhý. Dá se ale říct, že s vyšším pocením se zvyšuje i síla feromonů sálajících z těla. Mnoho žen přiznává, že je silně přitahuje a vzrušuje právě ani ne hezky uhlazený a pohledný muž, ale světe div se – nepohledný, potem zalitý, fyzicky pracující zarostlý muž, nebo vyčerpaný sportovec ve fitku s trikem na ždímání. 

 

  Jak feromony fungují

Na rozdíl od běžných vůní, které zaznamenávame čichem, jsou feromony zaznamenávané Jacobsonovým (vomeronasálním orgánem - VNO s chemoreceptorickým epitelem v nosní dutině), který se nalézá v nose v blízkosti nosní přepážky. Tento malý orgán funguje jako senzor lidských feromonů. Je odpovědný za přenos molekul feromonů, jež jsou složeny z mnoha signálů a působí přímo na centra v mozku. Vonící „vzkazy a impulsy" tak současně putují do rozličných částí mozku, a ovlivňují tak naše psychické chování i fyzické tělesné projevy. Feromony proto vnímáme, aniž bychom o tom věděli a uvědomovali si to. Feromony images (47)vylučuje každý z nás. Problém je v tom, že tento proces nemůžeme vědomě ovlivňovat. A navíc, nejméně jich máme právě ve chvíli, kdy bychom si je nejvíce přáli. Čistě vykoupaní, v čistém oblečení, nepropocení, někde na diskotéce nebo večeři s příjemným protějškem. A právě tady nastupují úžasné feromony, které si navíc v mnohem větším množství můžete dopřát a doplnit na své tělo z venku sami.

Vědci se původně domnívali, že VNO je u člověka málo funkční. Bylo to zřejmě proto, že lidský VNO je velice malý a skrytý (kromě štěrbiny, jež ústí dovnitř nosní dutiny).  Zpočátku vědci soudili, že tento orgán atrofoval. Před pár lety se ale tímto problémem začali intenzivně vědci zabývat a došli k neočekávaným závěrům. Bylo zjištěno, že lidský VNO je funkční a víc, než by se kdokoli původně odhodlal očekávat. Což je úžasná informace pro všechny, kteří jsou si toho vědomí. A kteří tuto vlastnost dovedou využít v plném rozsahu pro své štěstí a šťastný vztah.

460_1024x411

 

Seznamování a svádění pomocí feromonů

Jak jsme se už dozvěděli, jsou feromony v živočíšné říši spoluzodpovědné za navazování vztahů, Feromony účinek 06 bpřátelství, navozování atmosféry, kopulace atd. Ať se to líbí každému více či méně, i u člověka to je obdobné. Co je ale v případě člověka úžasné, je to, že člověk přemýšlí a může tedy vědomě učinit další kroky, které se vzájemně s účinky feromonů na sváděného člověka podpoří. A zvýší tak celkový efekt feromonů ke zdárnému konci. Zjednodušeně řečeno feromony mají úžasnou obrovskou sílu. Ale zanedbaný chlap, neoholený, neznalý hygieny se špinavými botami, mlčící nebo naopak arogantně vulgární a dotěrný nemůže nikoho okouzlit, i kdyby spadl do bazénu plného feromonů.

Proto je potřeba si uvědomit, že stejně, jako pacient pomáhá svou životosprávou lékům od lékaře při léčbě jakékoli nemoci, je potřeba i feromonům pomoct dalšími doplňujicími faktory, které zajistí, že budete ve svádění úspěšný nebo úspěšná.

Ve stručnosti: zkuste se sami zamyslet, jak byste si představovali někoho, kdo se vám zalíbí na první pohled až tak, že byste byli schopní se tzv. zamilovat hned na první pohled. Určitě pak při svádění nezapomenete i na:

 • Celková upravenost zevnějšku a osobní hygiena: vlasy, účes, vousy, nehty...8american-gigolo
 • Moderní, čisté a upravené oblečení.
 • Nové a čisté boty.
 • Vkusné osobní doplňky: kabelka, aktovka, baťůžek, klobouk, čepice, hodinky, šperky, mobil...
 • Dobrá, veselá a pozitivní nálada. Komunikativnost (ne vlezlost).
 • Dostatek potřebného volného času na věnování se protějšku.
 • Nešetřit finance na pozvání do cukrárny, do kina, na výlet...
 • Pokud možno spřátelit se s lidmi z okolí své vyvolené.
 • Ideální je alespoň základní trénink ve verbální a neverbální komunikaci. Trénujte používání hlasu.
 • Dostatečná znalost alespoň základních pravidel slušného chování a gentlemanství.
 • Sportujte. Rozvíjejte ducha i tělo. 
 • Pracujte na svých slabých stránkách a odbourávejte je (kouření, arogance...).
 • Naplánujte si, co možno nejdetailnější scénář celého setkání + očekávaný cíl.
 • Buďte iniciativní. Nečekejte, že vám u dveří zazvoní princezna z Indie.
 • Dávejte dárečky nebo jakoukoli pozornost, kdykoli jen můžete. Pomáhejte.
 • Vizitky. Nikdy nevycházejte bez osobních vizitek.
 • Tetování a kouření se nenosí a je projevem nevyzrálosti. Stejně jako alkohol v nadměrném množství. 
 • Dodržujte sliby. 
 • Komunikujte, komunikujte, komunikujte - slovem, SMS, pohledem, dotekem...
 • Staňte se alfa samcem! Staňte se princeznou a femme fatale!
 • A jedna rada na závěr. Když něco nevyjde, nic se neděje. I zítra je den a na zemi je 7 a půl miliardy lidí. Co nevyšlo dnes, znamená, že zítra vás čeká ještě mnohem lepší, hezčí a úžasnější protějšek než ten, který dnes nevyšel.

1490672589029-Feromon

 

Video  ZDE

 

Nejprodávanější

2v1 - Koncentrované ženské Feromony + Afrodiziakum 10ml (Věkové doporučení Konzervativní a starší ženy - No. 10)
890 Kč –65 %
Původně: 890 Kč  (–65 %)
311 Kč
2v1 - Koncentrované mužské Feromony + Afrodiziakum 10ml (Věkové doporučení Mladší a sportovně založení muži No.43)
890 Kč –65 %
Původně: 890 Kč  (–65 %)
311 Kč
Pheromone man 43b
350 Kč –52 %
Mužské feromony - Vzorek 2ml
K dispozici
Kód: 15319/MLA
Původně: 350 Kč  (–52 %)
168 Kč
Pheromone women 10b
350 Kč –52 %
Ženské feromony - Vzorek 2ml
K dispozici
Kód: 15322/D
Původně: 350 Kč  (–52 %)
168 Kč
Pheromone women 10b
od 779 Kč–56 %
Ženské feromony až 50ml
K dispozici
Kód: IS-FM-143
 (–56 %)
779 Kč
Feromony No.135b
 
1 169 Kč
Feromony No.01b
 
1 169 Kč
Koncentrované feromony pro muže Mai Attraction 7 ml
 
597 Kč
Svůdná Feromonová vůně pro muže PheroSpray 15 ml
 
475 Kč
11 položek celkem
Pheromone women 10b
Doporuču jeme!
od 779 Kč–56 %
779 Kč / ks

Silné ženské feromony na víc v příjemné luxusní až 20% parfemové složce. Svedou svým podmanivým kouzlem každého i nejbázlivějšího muže. Žena pod pláštikem feromonů bude muset...

Kód: IS-FM-143
Feromony No.135b
Doporuču jeme!
1 169 Kč / ks

  AKCE - nyní plus 200ml jemný Afrodiziakální erotický masážní olej ZDARMA!   Feromony - to je tajná zbraň. Prchavé substance bez zápachu, které zvyšují atraktivnost a...

Kód: IS-FM-48260
Feromony No.01b
Doporuču jeme!
1 169 Kč / ks

  AKCE - nyní plus 200ml jemný Afrodiziakální erotický masážní olej ZDARMA!   Feromony - to je tajná zbraň. Prchavé substance bez zápachu, které zvyšují atraktivnost a...

Kód: IS-FM-48266
2v1 - Koncentrované mužské Feromony + Afrodiziakum 10ml (Věkové doporučení Mladší a sportovně založení muži No.43)
890 Kč –65 %
311 Kč / ks

Elixír lásky - jedinečnému složení neodolá žádná žena. Pouze u nás mužské feromony a afrodiziakum v jednom. Společný účinek speciálně tvořen ideální kombinací feromonů a...

Kód: 24304/MLA
2v1 - Koncentrované ženské Feromony + Afrodiziakum 10ml (Věkové doporučení Konzervativní a starší ženy - No. 10)
890 Kč –65 %
311 Kč / ks

Elixír lásky - jedinečnému složení neodolá žádný muž. Pouze u nás ženské feromony a afrodiziakum v jednom. Společný účinek speciálně tvořen ideální kombinací...

Kód: 24307/D
Pheromone man 43b
Doporuču jeme!
350 Kč –52 %
168 Kč / ks

Silné mužské feromony navíc v příjemné luxusní až 20% parfemové složce. S jejích pomocí okouzlíte ženu svých tajných snů. Včera si vás nevšímala a dnes pomocí feromonů se...

Kód: 15319/MLA
Pheromone women 10b
Doporuču jeme!
350 Kč –52 %
168 Kč / ks

Silné ženské feromony na víc v příjemné luxusní až 20% parfemové složce. Svedou svým podmanivým kouzlem každého i nejbázlivějšího muže. Žena pod pláštikem feromonů bude muset...

Kód: 15322/D
. ™˙ DE Feromonová parfémová voda pro ženy PheroFem 15 ml
497 Kč / ks

Okouzlujte a svádějte muže ve svém okolí, díky svůdným feromonům i dokonalého parfému pro ně budete neodolatelně přitažlivá.

Kód: DE-DNCOBECO0165
111849 to mai attraction vonne tycinky s feromony red fruits 20 ks
429 Kč / ks

S těmito vonnými tyčinkami vytvoříte neodolatelnou, vzrušující sexy atmosféru pro chvíle ve dvou.

Kód: TO-252110
Koncentrované feromony pro muže Mai Attraction 7 ml
597 Kč / ks

Zvýší Vaši sexuální přitažlivost, zájem žen ve Vašem okolí a Vaše sebevědomí.

Kód: IS-TO-252121
Svůdná Feromonová vůně pro muže PheroSpray 15 ml
475 Kč / ks

Tato vůně Ambry, Pižma, Cédru a Santalového dřeva podtržená feromony Vás promění na alfa samce a zlepší Vaše sváděcí schopnosti. Získejte sebevědomí i ženu Vašeho srdce.

Kód: IS-TO-250990