Feromony pro ženy

palestinetoday.عطرك_

Speciálně pro ženy vyvinutý feromonový přípravek obsahuje směs oblíbených vysoce účinných ženských feromonů obzvláště na bázi estrogenoidů a oxytocinu.

Oxytocin Love Pheromone 2b

Muži na tento koncentrát reagují obzvláště pozitivně a příznivě. Každá žena, která používá feromony se díky ním stává neodolatelnou a vysoce přitažlivou.

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy překonal všechny jiné feromony. Jak časem účinnosti, tak i samotnou sílou, jakou na muže v okolí působil.

Tento feromonový přípravek je na víc příjemně parfémovaný luxusní vůni inspirovaný oblíbenými parfémy. Takže za cenu pouhého parfému získáváte 2 produkty v 1. Kromě decentního luxusního parfému získáváte preparát ženských feromonů. Parfém je speciálně sestaven při testování odborníky tak, aby jednak ještě víc vyzvedl působení feromonů. A jednak, aby svou příjemnou univerzální jemnou vůni příjemně sedl všem ženám.

Ženské feromony se vyrábějí ve 2 variantách.

 • Pro dívky a mladší ženy do cca 35-40 let: Speciálně navržená kombinace ženských feromonů a jemného svěžího parfému ideální pro mladší ženy, sportovně založené ženy, které se chtějí cítit příjemně a které chtějí zapůsobit zejména na muže mladšího a středního věku.
 • Pro ženy středního a vyššího věku: Speciálně navržená kombinace ženských feromonů a příjemně lehce kořeněného svěžího parfému ideální pro ženy středního a vyššího věku. Tato kombinace ženských feromonů a parfému ideálně dokonale svádí a hypnotizuje muže právě zejména ve středním a vyšším věku.

V obou případech získáváte to nejlepší, čím se díky osobní luxusní vůni budete cítit celý den velice příjemně. Ale hlavně působením silné koncentrace feromonů si získáte srdce a sympatie každého mladíka, nebo muže na kterého se rozhodnete zapůsobit. A to je to nejkrásnější na feromonech. Spojují a dělají lidi šťastnými.

Lahvička až 50ml ! Vydrží přibližně na 500 použití.

Feromone women

Specifikace a návod k použití:

V balení najdete jemný rozprašovač, který svou ideální velikostí padne do ženské ručky. Aplikaci provádějte zejména v oblastech, kde cítíte tep (např. krk, ruce, třísla). 

Feromon je příjemně luxusně parfemovaný, není proto potřeba používat svůj vlastní parfém. Účinek se dostavuje podvědomě. Nedoporučujeme používat na textilie.

Co očekávat?

Feromony slouží ke zpestření vašeho každodenního života. Věnujte pozornost tomu, jak lidé reagují, vypadají a jak se chovají ve vaší přítomnosti.

Můžete jej používat i s vaším partnerem, v napjatých situacích, při potkávání nových lidí, v průběhu obchodního jednání, při vyjednávání, či kdekoliv jinde, kde se můžete setkat, či komunikovat s lidmi.

Jednání s lidmi bude mnohem lehčí a příjemnější.

Staňte se ženou takovou, jakou jste vždy chtěla být. Buďte neodolatelná a přitažlivá! A když se rozhodnete pro vztah, bude jen na vás, kdo vám bude klečet u nohou.

Vyrobeno: EU

Objem: 50 ml 

viz dále: Wikipedie (encyklopedie) - Feromonyimages_boxart_increase_pheromone_production_subliminal-w720

 

Nejprodávanější

129
180011291800

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • 2v1 - Koncentrované ženské Feromony + Afrodiziakum 10ml (Věkové doporučení Konzervativní a starší ženy - No. 10) Tip Doporučujeme
  K dispozici
  Elixír lásky - jedinečnému složení neodolá žádný muž. Pouze u nás ženské feromony a afrodiziakum v jednom. Společný účinek speciálně tvořen ideální kombinací ženských feromonů a přírodního afrodiziaka Ylang ylang vyvolávajícího touhu po lásce, něžnostech, milostném vzplanutí. Moderní flakón s rozprašovačem máte připraven kdykoli k použití tak, abyste využila každou příležitost k okouzlení a svedení toho, kterého jste si zamilovala. Kdy, kde a který je už jen na vás. Objednejte ještě dnes a zítra můžete být ta největší a neodolatelná svůdnice ze všech.

  Zvolte si nejvýhodnější variantu dle vašeho věku a počet kusů. Termín doručení, slevy a doprava zdarma vám budou automaticky započítané.

   Zdarma DÁREK ke každé objednávce! 

  890 Kč (–73 %)
  239 Kč / ks
 • K dispozici

  Silné ženské feromony na víc v příjemné luxusní až 20% parfemové složce. Svedou svým podmanivým kouzlem každého i nejbázlivějšího muže. Žena pod pláštikem feromonů bude muset neustále odhánět muže kolem sebe. Nebo ještě lépe - může si vybírat toho nejhezčího ze všech. Ideální do práce, školy, na společenské akce, nebo jen tak pro běžné užívání a čekání na vhodnou náhodu. Rychlý a dlouhodobý účinek až 12 hod.. Objem vzorku 2ml. Objednejte ještě dnes a využíjte akční ceny. Nezapomeňte využít množstevní slevy a výhody nákupu 2, 3 nebo 4 ks současně (více podrobnosti ZDE).

  Zvolte si nejvýhodnější variantu dle vašeho věku a počet kusů. Termín doručení, slevy a doprava zdarma vám budou automaticky započítané.

   Zdarma DÁREK ke každé objednávce! 

  350 Kč (–63 %)
  129 Kč / ks
 • Pheromone women 10b Akce Doporučujeme
  K dispozici

  Silné ženské feromony na víc v příjemné luxusní až 20% parfemové složce. Svedou svým podmanivým kouzlem každého i nejbázlivějšího muže. Žena pod pláštikem feromonů bude muset neustále odhánět muže kolem sebe. Nebo ještě lépe - může si vybírat toho nejhezčího ze všech. Ideální do práce, školy, na společenské akce, nebo jen tak pro běžné užívání a čekání na vhodnou náhodu. Rychlý a dlouhodobý účinek až 12 hod.. Objem 50ml s jemným rozprašovačem až na 500 aplikací. Objednejte ještě dnes a využíjte akční ceny. Nezapomeňte využít množstevní slevy a výhody nákupu 2, 3 nebo 4 ks současně (více podrobnosti ZDE).

  Zvolte si nejvýhodnější variantu dle vašeho věku a počet kusů. Termín doručení, slevy a doprava zdarma vám budou automaticky započítané.

   Zdarma DÁREK ke každé objednávce! 

  1 800 Kč (–51 %)
  890 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.