NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

Jak zaplatit

Existuje několik způsobů, jak můžete svůj nákup uhradit. Vyberte si ten, který je pro vás nejpříjemnější:

Dobírkou

Zaplatíte hotově přepravci při převzetí zboží. Doporučujeme mít připravenou hotovost, přepravce díky pevnému harmonogramu nemůže čekat. Někteří přepravci umožňují platit i platební kartou. Není to ale vždy jistý způsob.


Bankovním převodem

Po odeslání objednávky vám pošleme na email pokyny k úhradě bankovním převodem. Vaše objednávka bude expedována po přijetí platby na účet, což obvykle trvá 1-3 pracovní dny. 

Platbu bankovním převodem je nutno uhradit do 5 pracovních dnů. Pokud platbu v této lhůtě neuhradíte, vaše objednávka bude automaticky stornována.


Platební kartou online

Díky certifikátu bezpečné online platby kartou 3D SECURE vám můžeme nabídnout i možnost platit kartou přes internet. Vaše objednávka bude expedována po ověření vaší platby, což je obvykle následující pracovní den. 

Způsob platby "platební kartou on-line" znamená, že pro dokončení objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde provedete bezpečně úhradu. Údaje o Vaší kartě jsou šifrovány a jsou k dispozici pouze bance, nikdy ne obchodníkovi. Zboží Vám odešleme po obdržení avíza o platbě od banky, nejpozději následující pracovní den.

Pozor! - Způsob platby "platební kartou on-line" neznamená, že vám zboží přijde na dobírku a vy dopravci zaplatíte pomocí platební karty. Je to tedy platba předem před odesláním zboží. To znamená, že čekáme s odesláním zboží do doby zaplacení a potvrzení provedení platby.

Upozornění: pokud zvolíte platbu kartou online, platba se vám z nějakého důvodu nezdaří a vy za zboží následně zaplatíte bankovním převodem, dejte nám tuto skutečnost vědět na e-mail info@amoruvsip.cz

 

Dárkovým poukazem

Pokud máte náš dárkový poukaz, nebo jiný slevový kupón jeho unikátní kód vložte v prvním kroku košíku do pole "SLEVY A DOPLŇKY" a jeho hodnota se odečte z celkové sumy vaší objednávky. Před platbou dárkovým poukazem doporučujeme přečíst stručný návod. Platba je vidět online.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení