Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

Jak zaplatit

Existuje několik způsobů, jak můžete svůj nákup uhradit. Vyberte si ten, který je pro vás nejpříjemnější:

Dobírkou

Zaplatíte hotově přepravci při převzetí zboží. Doporučujeme mít připravenou hotovost, přepravce díky pevnému harmonogramu nemůže čekat. Někteří přepravci umožňují platit i platební kartou. Není to ale vždy jistý způsob.


Bankovním převodem

Po odeslání objednávky vám pošleme na email pokyny k úhradě bankovním převodem. Vaše objednávka bude expedována po přijetí platby na účet, což obvykle trvá 1-3 pracovní dny. 

Platbu bankovním převodem je nutno uhradit do 5 pracovních dnů. Pokud platbu v této lhůtě neuhradíte, vaše objednávka bude automaticky stornována.


Platební kartou online

Díky certifikátu bezpečné online platby kartou 3D SECURE vám můžeme nabídnout i možnost platit kartou přes internet. Vaše objednávka bude expedována po ověření vaší platby, což je obvykle následující pracovní den. 

Způsob platby "platební kartou on-line" znamená, že pro dokončení objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde provedete bezpečně úhradu. Údaje o Vaší kartě jsou šifrovány a jsou k dispozici pouze bance, nikdy ne obchodníkovi. Zboží Vám odešleme po obdržení avíza o platbě od banky, nejpozději následující pracovní den.

Pozor! - Způsob platby "platební kartou on-line" neznamená, že vám zboží přijde na dobírku a vy dopravci zaplatíte pomocí platební karty. Je to tedy platba předem před odesláním zboží. To znamená, že čekáme s odesláním zboží do doby zaplacení a potvrzení provedení platby.

Upozornění: pokud zvolíte platbu kartou online, platba se vám z nějakého důvodu nezdaří a vy za zboží následně zaplatíte bankovním převodem, dejte nám tuto skutečnost vědět na e-mail info@amoruvsip.cz

 

Dárkovým poukazem

Pokud máte náš dárkový poukaz, nebo jiný slevový kupón jeho unikátní kód vložte v prvním kroku košíku do pole "SLEVY A DOPLŇKY" a jeho hodnota se odečte z celkové sumy vaší objednávky. Před platbou dárkovým poukazem doporučujeme přečíst stručný návod. Platba je vidět online.