Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

Nejúčinnější relaxační metoda současnosti na světě!

AVS přístroj poskytuje hlubokou a zcela jedinečnou relaxaci.

Okamžitě odstraní únavu, napětí, stres. Hluboký relaxační program poskytne například podobný odpočinek jako hodiny spánku. Hluboká relaxace (navozená AVS přístrojem) má mnoho významných vlivů na celkové zdraví a duševní pohodu a výkonnost. AVS přístroj dokáže zmírnit důsledky nebo příčiny většiny známých nemocí. AVS přístroj je schopen odstranit i velmi těžkou fyzickou únavu, během jednoho programu. Například regeneraci po vytrvalostním sportu (maratonský běh) urychluje u vrcholových sportovců o 20-30%. Budete se cítit při relaxačním programu velmi příjemně, protože navození hluboké relaxace spouští produkci tzv. přirozených opiátů, zejména hormon endorfin. Nepřekonatelný je AVS přístroj pro duševní relaxaci: duševní únava je často ještě ,,otravnější“ než fyzická – a neexistuje moc prostředků pro její překonání. AVS přístroj navíc ,,znovutrénuje“ mozek a tělo relaxaci spouštět: získáte tak tzv. relaxační návyk, který budete automaticky používat poté částečně i bez přístroje. Relaxace je nejvyhledávanějším účinkem, protože je vstupní branou k mnoha ostatním účinkům AVS přístrojů, je základem celkového zdraví a také má většina uživatelů právě v této oblasti deficit. Účinky jsou markantní a okamžité, sami je cítíte ihned a přetrvávají hodiny až dny po skončení programu. AVS přístroj se dnes již běžně kombinuje s jinými relaxačními technikami, například s masáží, mnoha druhy fyzioterapie a rehabilitace, a je to velmi prospěšné a účinné.

 

AVS přístroj navozuje stav relaxace vysíláním světelných pulsů z brýlí a zvuků ze sluchátek.

Tyto stimuly přenáší frekvenci, na kterou se mozek během minut vyladí do stavů hlubokého psychického i tělesného uvolnění. Změnit frekvenci vědomí ze stavu únavy (únava, mírné napětí  – frekvence nad 20 Hz, tzv. hladina vědomí beta) k hlubokého uvolnění (frekvence 10 Hz, tzv. hladina vědomí alfa, nebo pod 7Hz, hladina vědomí theta) během několika je velmi obtížné – v praxi to dokáže výjimečně trénovaný jedinec. Narozdíl tomu AVS přístroj uvede do hlubokých relaxačních hladin jakéhokoliv uživatele na počkání - během jediného programu, kdykoliv (více viz Srovnání účinnosti relaxačních metod). Neexistuje metoda, která by se účinnosti AVS přístroje navodit hlubokou relaxaci v krátkém čase přibližovala. Relaxační reakce se neoddělitelně projeví na psychické i fyzické úrovni a to ve všech parametrech: klesne krevní tlak, sníží se metabolismus, látková výměna, zklidní se mysl… Tělo začne produkovat více ,,pozitivních“ hormonů, například endorfinů.

 

Mýty a praxe relaxace

Podle výzkumů dnes většina dospělých vyspělého světa nerelaxuje dostatečně – neumí to a nemá na relaxaci čas. Navíc existují mylné domněnky o tom, co je to relaxace: například při sledování televize, PC či návštěvě hospody není možné vůbec relaxační reakce dosáhnout. Autogenní relaxační techniky (např. Jakobsonova metoda, meditace, práce s dechem) jsou výborné, ale časově náročné: průměrně zaměstnaný člověk s rodinou nemá prakticky šanci  je pravidelně používat. (Dále viz Mýty o relaxaci). Závěr je celkem jednoznačný: drtivá většina dospělých lidí potřebné relaxace vůbec nedosahuje. Bez relaxace, dostatečného odpočinku se projevuje únava a stres mnoha způsoby, mj. oslabováním imunitního systému. Dlouhodobě tato situace ústí do zvyšujících se zdravotních potíží různého druhu, často nespavosti, také depresí. Proto jsou AVS přístroje tolik populární: dokáží tělo uvést dlouhodobě do silně relaxovaného stavu a akutně hlubokou a ozdravnou relaxaci vyvolat na požádání. Relaxace je stav (hlubokého) tělesného a duševního uvolnění mysli i těla. Relaxace je protipól a současně jediný způsob řešení únavy a stresu (tělesného a duševního napětí).

 

Většina uživatelů je pozitivním účinkem překvapena

Uživatelé vypovídají, že tak účinnou, příjemnou a ulevující relaxaci dlouho nebo dosud nikdy nezažili. Tyto stavy popisují nejčastěji těmito pocity: odplynutí stresových a úzkostných myšlenek a obav, zvýšení optimismu, sebevědomí a sebedůvěry, větší nadhled, pocity blaha, vyrovnanosti, radosti, štěstí, vyšší koncentrace, zvýšení kreativity a schopnosti lépe řešit situace, rozhodovat se, uvolněnost mysli a svalů, zlepšení dýchání, vymizení bolestí zad, svalů. Mnoho inspirace najdete v sekci Zkušenosti uživatelů.

Okamžité účinky – po použití jediného relaxačního programu:

 • okamžitá úleva od únavy: během minut hluboká relaxace
 • odstranění stresové smyčky, bloků stresu, úzkosti a negativních pocitů
 • vnitřní klid mysli, vyrovnanost, nadhled
 • uvolnění kosterního svalstva, včetně odstranění dlouhodobých problémů s bolestí svalů, např. bolestí zad
 • sníží vyšší krevní tlak
 • zvýší hladiny většiny endorfinů a serotoninu
 • sníží hladinu melatoninu
 • zmírní fyziologickou bolest (zuby, svaly, hlava, bolest páteře)

Účinky při pravidelném a opakovaném používání

 • odstranění chronické únavy, včetně chronického únavového syndromu
 • zvýšení trvalé psychické odolnosti a výkonnosti (učení, paměť, většina kognitivních funkcí)
 • zlepšení sexuální apetence
 • redukce bolestí všeho druhu včetně bolestí v posledních stádiích nevyléčitelných nemocí (rakovina, AIDS aj.)
 • regenerace organismu podobně jako ve spánku
 • urychlení léčby nemocí, především psychosomatických a stresem podmíněných
 • redukce migrény
 • odstranění úzkostných, panických, neurotických a depresivních duševní stavů, napětí, neklidu, sezónních depresí, včetně většiny druhů depresí
 • podpora meditace a různých technik duševní práce
 • úprava vyššího krevního tlaku
 • zlepšení kvality spánku
 • vyšší schopnost autogenní relaxace = natrénování relaxační reakce

 

Fantastickou účinnost AVS přístroje také dokumentují klinické studie.

Zde je jedna z nich: povšimněte si zejména zvýšení hladin hormonu endorfin a stavu psychických rezerv. Výsledky jsou po jediném sezení!

Tabulka klinický obraz změn_AVS přístroje_psychowalkman_Galaxy (1)

 

 Další výhody AVS přístroje kromě nedostižné účinnosti:

 • Stačí několik minut a jste okamžitě bez únavy s klidnou myslí.
 • AVS přístroj můžete používat kdykoliv, i v práci, na cestách, po mnoho let.
 • Hluboká AVS relaxace významně prospívá celkovému zdraví, zvyšuje imunitu, zmírňuje projevy většiny nemocí a je ,,vstupní branou“ ke všem dalším účinkům v oblasti zdraví i osobního rozvoje (zlepšení spánku, odstranění bolesti, zvýšení koncentrace, rychlejší učení a další).
 • Použití je jednoduché: nasadíte si speciální brýle, sluchátka a zapnete start. Viz též ,,Jak funguje?“ – video zde.
 • Na jednom přístroji si můžete volit mnoho druhů relaxace (relaxačních programů): hlubokou, rychlou, osvěžující, s návratem ke koncentraci, meditační, regenerační a další.
 • Při pravidelném používání získává organismus schopnost navozovat relaxaci sám o sobě – AVS přístroj učí mozek znovuspouštět automatickou relaxační reakci.
 • AVS přístroj funguje na každého – účinnost nezajišťuje nějaká víra nebo placebo efekt, ale přesně fungující fyziologická reakce, která je vlastní každému savci. Tento fakt (metoda) je ověřena 50 lety vědeckého výzkumu. Galaxy dodává pouze značkové AVS přístroje s ověřenou účinností – dlouhodobá spokojenost uživatelů činí 98%.

 

Kdy čekat účinky?

AVS přístroj zajistí kvalitní relaxaci kdykoliv, kdy to uživatel potřebuje – během několika minut. Při pravidelném používání naučí AVS přístroj mozek spouštět tzv. relaxační reakci – organismus sám používá natrénované schopnosti a do určité míry provádí relaxaci sám (bez AVS přístroje).

 

Reference

AVS přístroje_psychowalkman_Galaxy_MUDr. Jan CimickyDo našeho centra přicházejí především přepracovaní lidé, kteří v důsledku příliš hektického života zcela vyčerpali své energetické rezervy. Trpí chronickým vyčerpáním a únavou, ale také nespavostí a poruchami imunity. Mimo jiné aplikujeme i AVS přístroje. K uvolnění a relaxaci fungují AVS přístroje velmi dobře, používáme je od roku 1997. Optimální je ovšem používat AVS přístroj preventivně, než k vyčerpání vůbec dojde.
Prim. MUDr. Jan Cimický, CSc., psychiatr, centrum Modrá laguna, Praha

 

Po relaxačních programech se cítím psychicky odpočatý.
Petr Volšík, Praha, 34 let, advokát

 

Rozhoschinkedl jsem se AVS přístroj koupit, i když jsem reklamě moc nedůvěřoval. Mohu ale po svých zkušenostech konstatovat, že jsem udělal dobře, neboť se cítím lépe – po náročném dni si prostřednictvím AVS přístroje odpočinu, nejsem unavený.
Jiří Schincke, Obeciny, Zlín, 58 let, manažer

 

Přístroj mi dává blahodárné účinky na psychiku a zdraví. Po použití se cítím jako znovuzrozená, odpočatá.
Ludmila Čubová, Slušovice

 

Jaký model je pro relaxaci nejvhodnější?

Všechny naše AVS přístroje obsahují relaxační programy – je to naprostý základ k dalším účinkům. Ideální je volit model s největším počtem relaxačních programů, ale záleží samozřejmě také na Vaší peněžence, případně dalších potřebách (každý model obsahuje i mnoho dalších účinků). Dražší modely používají většinou novější technologie a jejich účinek je rychlejší. Jakákoliv verze Laxmanu obsahují absolutně nejvíce relaxačních programů: Laxman Basic (13), Laxman Premium (13).