NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

Ota Jirák a psychowalkman

Rozhovor s Otou Jirákem

Brezina: Jak jste se k technologii AVS dostal?STA_5558

Jirák: No, to je dlouhá historka, protože kdysi jsem se dočetl, že Američani, americká armáda vymýšlí takový přístroj, kterým se dá ovládat myšlení. Oni si představovaly, ty armádní kruhy, že to vyprovokuje nějakou výjimečnou agresivitu, ale to nefungovalo, představte si. Ono to fungovalo jenom na uklidňující a meditativní vlnění. Takže americká armáda se toho vzdala, pustila to na volný trh, udělali z toho Psychowalkman a pak se to objevilo i tady, tak jsem si to koupil.

 

Brezina: A co to s vámi dělalo?

Jirák: No, strašně se mi to líbilo. Ty binaurální rytmy jsou takový zvláštní, to v tý palici dělá dobře a uklidňuje to. A ty světýlka taky. Je tam několik programů, některé jsou třeba na to, abych se víc soustředil. Anebo ráno na probuzení – já si to nasadím, půl hodiny s tím ležím, mezitím znova usnu a probudím se, a jsem čipera.

 

Jirak_pes_w.jpgBrezina: Tohle je vaše první zkušenost s AVS technologií, nebo už to znáte delší dobu?

Jirák: Ne, to není první. Já hned jak jsem si to přečetl v těch časopisech a tady se to objevilo, tak jsem si hned koupil první model. To byla taková velká bedna poměrně… ale velmi mě to uspokojovalo. Dokonce natolik, že jsem o tom pořád někde vyprávěl, až jedna kamarádka mě požádala, jestli bych jí to nepůjčil, tak jsem jí to půjčil a když mi to nevrátila, tak jsem si pořídil další. No a teď jsem si pořídil Relaxman.

 

Brezina: Komu byste ho doporučil?

Jirák: Každýmu. Každýmu, hlavně takovejm nervózům, jako jsem já. A já myslím, že každý si v tom může najít svoje uklidněníčko nebo nabuzeníčko, podle toho co zrovna potřebuje.

 

Jirak_kreslo_usmev.jpgBrezina: Vy jste namluvil taky nějaké programy, pokud se nepletu, do tohoto přístroje.

Jirák: Do Relaxmanu jsem namluvil programy, ty by mohly někoho iritovat, možná, kdo mě nemá rád, tak ať to neposlouchá, ale možná, že budou plnit funkci, jak mají. To znamená, že jsou takový uklidňujícnější. Já mam takový ten hlas na ukolébavky. No, a když je venku hnusavo a nepříjemno a šedivo, no tak přijdete domu, vezmete si tuhle skříňku, Relaxman, takle vezmete sluchátka, zapíchnete do patřičného otvoru, takhle vezmete brejličky, zapíchnete do patřičného otvoru, takhle spustíte program, vyberete si svůj oblíbený, zmáčknete ho a jedete. Relax, pohodička.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení