Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

Reference

thumbs-up-Large-e1466097849312

Tomáš, Vsetín

Pracuji jako realitní makléř na volné noze už 9 let. Když se mne dostala do rukou tato rozsáhlá publikace, nevěřil jsem, že i tak mne dokáže cokoli nového říct. Po postupném přečtení celé publikace jsem se dozvěděl ale tolik nových věcí, které dokázaly mou práci velice vylepšit. Dnes po několika měsících je můj příjem dva krát větší, než jsem měl předtím. Na víc s menší námahou a větší jistotou všem. Knihu o podnikání v nemovitostech doporučuji všem realitním makléřům. 

 

Marie, Brno

Učebnici podnikání v realitách jsem dostala od své maminky k narozeninám. Dlouho jsem jako maminka na mateřské dovolené přemýšlela, že chci něco i na mateřské podnikat. Dělat něco, co by mne bavilo, co bych zvládala jako učitelka a maminka malé holčičky a čím bych přispěla co nejlépe do společného rodinného rozpočtu. Hned po přečtení jsem se nadchla pro podnikání v pronajímání bydlení turistům. Během týdne jsem se rozhodla a začala vše organizovat. Do měsíce jsem měla již první objednávku ubytování na mobilu. Dnes pronajímám celkem tři byty a zjišťuji, že mateřská dovolená je mnohem zajímavější a krásnější, než si kdokoli umí představit. 

 

Katarína, Bratislava

Sme 3 kamarádky s malými deťmi, ktoré si mali vždy problém nájsť dobre platenú prácu. Kdekoľvek na pohovore s informaciou malých detí doma pohovor vždy skončil, že my sa vám ozveme. Nikdo sa neozval. Chceli sme si otvoriť malú cukráreň. Ale nakoniec jedna z nás objavila na internete učebnicu podnikania v nehnuteľnostiach. Dohodli sme sa, že do tohoto sveta vstúpime aj keď sme o podnikani ani o nehnuteľnostiach nič nevedeli. Prenajali sme veľký rodinný dom, ktorý sme si našli na internete a začali ho prenajímať turistom presne podľa doporučenia  tejto učebnice. Za čas sme si k tomu zaistili ešte jeden dom a štyri byty. O prácu sa delíme. Rovnako aj o príjem, ktorý nám dovoľuje konečne úplne voľný a slobodný život. Myslíme si, že tuto učebnicu by si mala prečítať určite každá mamička detí, ktorá nechce zostať len doma a pasivne čakať na výhru v športke a podobne.

 

Miloš, Karlovy Vary

Dlouho jsem přemýšlel o tom, co bych mohl dělat, abych mohl opustit místo číšníka. Hledal jsem zajištění i zajímavou práci, která by mne umožnila věnovat se mému koníčku terénní cykloturistice. Zkoušel jsem dělat taxikáře, rozvážet zásilky pro firmy a pod. Ničím jsem se nikam neposunul. Až mne kamarád upozornil na publikaci o podnikání a vydělávání pomocí nemovitostí i pro laiky. Hned jsem zpozorněl, protože nemovitosti jako takové mne zajímaly ještě na škole. Pořídil jsem si učebnici podnikání v nemovitostech a pozorně jsem si ji několik krát přečetl. Neměl jsem na začátku žádnou nemovitost. A tak jsem si myslel, že všechny zajímavé informace zůstanou nevyužité. Přesto mne to nedalo a podle instrukcí a rad z této knihy jsem hledal a nakonec postupně po sobě pořídil 4 byty na podnájem, které se souhlasem majitelů nabízím turistům. Díky radám a doporučením z učebnice téměř nemám volný den, kdy bych neměl byty obsazené. A díky dalším nabídkám turistům jsem ziskový na tolik, že dnes mám brigádníka, který se za mne o vše stará a i přesto vydělávám i  víc, než 6-8x, než jsem si vydělával jako číšník. Toto podnikání pronajímání nemovitosti turistům i publikaci, která každého tento byznys lehce a podrobně naučí doporučuji každému, kdo chce vydělávat a neví jak na to.

 

Ivana, Praha

S manželem jsme zdědili domek a pozemky po jeho babičce na venkově. Přemýšleli jsme, co s ním, jestli si ho nechat na víkendové rekreace pro rodinu jako chalupu. Nakonec zvítězilo odhodlání se pustit konečně do léta vytouženého vlastního podnikání. Jako laici jsme nevěděli, jak to realizovat. A tak jsme si po kratším hledání našli učebnici podnikání v realitách, která byla pro nás obrovskou inspirací a ze které vlastně čerpáme do dnes. K tomu jsme si domluvili ještě osobní konzultace. A vše nakonec dopadlo tak, že jsme dům a pozemky prodali a koupili v Praze 2 investiční byty. K tomu další 2 jsme si ještě pronajali. A dnes všechny společně pronajímáme pomocí Airbnb zahraničním turistům a návštěvníkům Prahy a Čech. Manžel nakonec opustil také své zaměstnání. A tak já se nyní starám pohodově o chod pronajímaných nemovitostí a manžel se rozhodl organizovat turistům od nás i jiných pronajímatelů různé zážitky v Praze i okolí. O administrativní záležitosti s reklamou a věcí kolem se společně dělíme. Užíváme si to jako rodina. A k tomu je náš rodinný rozpočet 3x vyšší, než před začátkem podnikání. Pronajímání nemovitosti turistům doporučuji jako skvělé podnikání všem, kdo chtějí podnikat a nevědí s čím a jak. Pokud nevíte jak na to, je učebnice podnikání v nemovitostech určitě skvělým tipem, jak vše rychle, profesionálně, ale hlavně také i finančně efektivně zvládnout a rozběhnout.