Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

Účinky AVS přístrojů

Všechny naše AVS přístroje poskytují těchto ŠEST ZÁKLADNÍCH, nejvyužívanějších ÚČINKU:

Anezka1

A dále 40 dalších možností (viz níže). 

 

Nejhlubší relaxace, která okamžitě odstraní stres a únavu a zvýší energii.

Relaxační programy si můžete vybrat v mnoha variantách: rychlé, hluboké, s ukončením na spánek nebo koncentraci, krátké osvěžení, odstranění únavy psychické, po sportu, relaxace pro uvolnění svalů a další. AVS technologie je bezkonkurenčně nejúčinnější relaxační metoda současnosti na světě (viz Srovnání účinnosti relaxačních metod). Tyto programy dokáží odstranit celotýdenní stres nebo únavu okamžitě. Většina lidí je silnými účinky překvapena a mnoho uživatelů uvádí, že dosud tak účinnou relaxaci ještě nikdy nezažilo. 

 

banery-účinky-refer-SpanekHluboký spánek a léčba nespavosti.

Spánkové programy navodí okamžitě hluboký spánek, pokud nemůžete usnout. Při správném používání dle návodu odstraní i dlouholetou nespavost během dní až týdnů! Mnoho uživatelů následně přestane užívat léky na spaní. Spánkové programy znovuaktivují schopnost mozku (a těla) dobře a rychle usínat a spát hlubokým spánkem, takže ráno se člověk probouzí opravdu odpočinutý. Sílu kvalitního, lepšího spánku po použití AVS přístroje poznají i lidé ve středním a vyšším věku, kteří necítí žádné problémy se spánkem. AVS technologie je jednou z nejúčinnějších metod pro zlepšení spánku. 

 

Deprese, úzkosti, negativní pocity

banery-účinky-refer-DepreseAVS přístroj okamžitě odstraňuje drobné bloky úzkosti, negativní nálady mění na pozitivní. Dokáže ihned aktivovat hormony serotonin, endorfin a dopamin (během minut o desítky procent), které odstraňují depresi a brání jejímu dalšímu vzniku. Ve zhruba 30% případů jsou výsledky okamžité – dlouholeté deprese vymizí během dní. Při pravidelném používání AVS přístroje depresivní nálady téměř nemohou vzniknout. Není výjimkou vysazení léků po několika dnech či týdnech používání AVS přístroje.

 

Zrychlení učení a zvýšení koncentracebanery-účinky-refer-uceni2

Programy na učení zrychlují proces učení, tj. přijímání, kotvení i vybavování si informací. Zrychlení učení s AVS přístrojem může při dodržení přesných postupů dosáhnout až 50%. AVS přístroj dále zvyšuje odolnost a vytrvalost, takže se vydržíte učit delší dobu. Dokáže okamžitě zvýšit koncentraci, obzvláště ze stavů, kdy se vám to vůlí vůbec nedaří. Učební programy také dokáží zmírnit trému, zvyšovat IQ a EQ (samozřejmě v limitní hranici do cca 10 bodů) a zlepšují všechny kognitivní funkce. Umožňují několik druhů (způsobů) učení.

 

Meditace

banery-účinky-refer-grofAVS přístroj navozuje změněné stavy vědomí a uvádí mysl do konkrétní vhodné hladiny vědomí – alfa nebo theta nebo rozvíjí meditační schopnosti. Urychluje meditaci samotnou nebo dokáže pomoci s jejím autogenním tréninkem. Programy k meditaci jsou velmi oblíbené a používají je laici i zkušení meditátoři.

 

Udržení (zvýšení) nadstandardní psychické kondice – celkový psychický komfort

AVS přístroj je dnes považován bezkonkurenčně za nejdokonalejšbanery-účinky-referCimickyí metodu pro zlepšení psychické kondice – u zdravých i nemocných lidí.Má mnoho účinků (programů navozujících různé stavy mysli/mozku) a vynikající účinnost prokázanou klinickými studiemi. Má ještě další výhody: jednoduché použití, bezrizikovost, dlouhou životnost (finanční výhodnost).
AVS přístroj poskytuje dokonalý trénink psychiky. Představte si, že byste měli každodenní rozmanitý trénink fyzické kondice – zřejmě byste měli kondici a zdraví pevné jako vrcholový sportovec. Takto podobně funguje AVS přístroj pro psychiku. Cítíte to různě: jako silnou odolnost vůči stresu a únavě, jako neotřesitelné sebevědomí a vyrovnanost, nálady bez jakéhokoliv napětí, duševní rozvoj a nadhled, schopnost učení se několik hodin, absence běžných onemocnění (vyšší imunita) aj.

 

laxman bazar

 

 

 

Těchto šest základních možností Vám zajistí jakýkoliv náš AVS přístroj

 

 

Dalších 40 možností využití zde:

ADHD, LMD, hyperaktivita  /  Alergie  /  Alzheimerova choroba  /  Autismus a aspergerův syndrom  / Bolesti  /  Cukrovka  /  Hormony  /  Chronický únavový syndrom  /  Imunita  / Jetlag  /  Kardiovaskulární onemocnění  /  Kreativita  /  Krevní tlak  /  Migréna  /  Negativní pocity  /  OCD  /  Onkologická onemocnění  /  Paměť  /  Parkinsonova choroba  /  Premenstruační syndrom /  Poruchy osobnosti  /  PTSD  /  Prokrastinace  /  Odolnost a vytrvalost  /  Roztroušená skleróza  /  SAD  /  Sebepoznání  /  Sexuální apetence  /  Sport  /  Strach, fobie, sebevědomí  /  Syndrom vyhoření  /  Tinnitus  /  Trénink mozku  /  Tréma  /  Zábava  /  Závislosti  /  Změněné stavy vědomí  /  Zvýšení IQ a EQ

 

Jak je možné, že AVS technologie nabízí tolik možností?

BudzinskiThomas Budzinski, PhD., přední představitel výzkumu AVS technologie, mj. šéfpsycholog NASA a později Pentagonu (1980-86):
Na začátku vývoje jsme začínali s ověřováním zvýšení koncentrace pilotů letadel a postupně jsme rozšiřovali výzkum, jakmile se objevovaly další pozitivní dopady této technologie. Během dvaceti let, kdy jsem byl ve výzkumu aktivní, byl zjištěn vliv světelně-zvukové stimulace na léčbu deprese, nespavosti, bolesti, závislostí a pro zrychlení učení. Výzkumy dokonce nekončí ani dnes, nyní například probíhá úspěšná experimentální léčba AVS u symptomů AIDS…
Je to dáno tím, že AVS přístroj dokáže vhodně regulovat výkon celé CNS (centrální nervové soustavy), která řídí vše od nálad až po metabolismus. AVS přístroj zejména dokáže navrátit a udržet psychosomatickou rovnováhu, která je pro klíčová pro zdravotní stav i psychickou odolnost.