Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

HOT Lovense Flexer Vibrátor do kalhotek

Kód: E18-E33653
5 598 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Třímotorový vibrátor s vibracemi na klitorisu a bodu G, napodobení pohybu prstu a možnost ovládání online přes aplikaci odkudkoliv.

  • Vodotěsný
  • Na dálkové ovládání
  • Kompatibilní s mobilní aplikací

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS VÝROBKU LOVENSE FLEXER VIBRÁTOR DO KALHOTEK

Seznamte se s luxusním vibrátorem Flexer – lehkým a tichým vibrátorem kalhotek ovládaným tlačítky a nebo aplikací. Flexer může posunout vaše veřejné hraní na zcela novou úroveň. Díky jeho designu si jej pod oblečením nikdo nevšimne. Nezbytná doplňková hračka do každé sbírky erotických pomůcek. Nezáleží na tom, jestli jste si ještě nikdy žádnou hračku nekoupili nebo jich máte celou horu! Úžasná síla, která uspokojí i ty nejintenzivnější milovníky vibrací.

Čím je zrovna tento vibrátor tak vyjímečný?

Uvnitř jsou 3 na sobě nezávislé motorky. Zvolte aktivaci vibrátoru klitorisu, vibrátoru bodu G nebo napodobení pohybu prstu. Každý samostatně, v libovolné kombinaci a nebo všechny najednou. U pohybu se ještě pozdržíme. „Pojď sem“ pohyby vnitřní delší části vibrátoru zajišťují tlak proti bodu G a společně s vibracemi extra stimulaci. Vibrátor Flexer je použitelný a nositelný bez nutnosti přidržování. Ať už zvolíte hru s vibrátorem pro předehru v ložnici a nebo se rozhodnete využít jeho možnosti naplno a kdekoliv. Pohodlné nošení pod jakýmkoli oblečením. Flexer vydrží 120 minut po plném nabití za předpokladu, že jej spustíte na úrovni 1 (první vibrační režim). Vyšší úrovně dobu provozu zkrátí, ale nebojte – i tak to bude dostatečný čas na několik orgasmů.

Hmotnost: 95 g
Nabíjení: 60 minut (dobíjecí kabel je součástí balení)
Pohotovostní režim: až 120 hodin (nepleťte si s provozním režimem – vibrátor může být zkrátka jen aktivovaný a připravený pro spuštění)
Vodotěsný: IPX7

Aplikace Lovense Remote

Aplikace je ke stažení zdarma, na zadní straně krabičky najdete logo aplikace a název, aby se vám snadněji hledala. Vibrátor má v základním nastavení vibrace, které lze zapnout tlačítkem na spodní části. Ale aplikace vám otevře nekonečné možnosti, kam posunout erotické hraní. Přednastavené vibrační režimi, možnost vytváření vlastních vibračních režimů, ovládání vibrací pomocí přejíždění prstů po displeji, vibrace podle oblíbené hudby, reagování na hlas, nastavení budíčku atd. Toto vše můžete ovládat ze svého mobilního telefonu nebo tabletu, ale také povolit připojení partnerovi a to i z větší vzdálenosti. Třeba když bude v zahraničí na služební cestě. Tuto aplikaci již můžete znát, pokud jste někdy používali vibrační vajíčka Lovense Lush a nebo jiné hračky značky Lovense. 

Vibrátor je vyrobený z lékařského silikonu, který je velmi příjemný při styku s pokožkou a také se snadno čistí. Inspirujte se, jak může vibrátor do kalhotek Lovense Flexer zpestřit vaše erotické hrátky.

PARAMETRY

Výrobce: Lovense
Pohlaví: Žena
Erotogenní zóna: Klitoris, vagína
Materiál: Silikon
Skupina materiálu: Silikon
Napájení: Dobíjecí akumulátor (USB)
Ovládání: Na těle produktu, mobilní aplikací
Typ: Vibrátor
Vlastnost: Vodotěsný, vibrační, dálkové ovládání
Barva: Růžová
Celková délka: 10 cm
Použitelná délka: 8 cm
Maximální průměr: 3.6 cm

Materiál

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo, BOOM a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem či PVC. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

Údržba

Silikon udržíte čistý a nepoškozený pomocí teplé vody a (antibakteriálního) mýdla nebo použitím čisticích a dezinfekčních prostředků na erotické pomůcky. Dezinfekce musí být bez alkoholu.

Lubrikant

Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré vibrátory
Barva: Růžová
Materiál: Silikon
Celková délka: 10 cm
Erotogenní zóna: Vagina, Klitoris
Maximální průměr: 3.6 cm
Napájení: Dobíjecí akumulátor (USB)
Ovládání: Na těle produktu, Mobilní aplikací
Pohlaví: Žena
Použitelná délka: 8 cm
Skupina materiálu: Silikon
Typ: Vibrátor
Vlastnost: Vibrační, Vodotěsný, Dálkové ovládání
Výrobce: Lovense

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: