Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

BOOM erekční smyčka vibrační modrá

Kód: IS-E18-BOM00067
399 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení

Nastavitelná vibrační erekční smyčka.

  • Podle polohy/otočení dráždí vibracemi klitoris, nebo šourek
  • Jemný gelový materiál

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku BOOM erekční smyčka vibrační modrá

Barva
modrá 
Baterie
3 x LR44, baterie jsou součástí balení 
Materiál
TPR + ABS 
Vibrace
3 vibrační rychlosti 

Erekční smyčka pro potěšení obou partnerů. Průměr smyčky i její požadované utažení  lze jednoduše nastavit, a to od minimálního průměru cca 1,5 cm. Materiál smyčky je pružný a díky nastavitelnosti průměru nehrozí žádné vážné přiškrcení penisu. Jednoduše si sám regulujte sílu přiškrcení penisu.

Erekční smyčka je opatřena vibrační patronou. Prostor pro vibrační patronu má z vnější strany na dvou místech množství jemných výstupků, které dráždí klitoris partnerky. Díky třem rychlostem se vibrace rozlévají po intimních partiích obou partnerů. Vibrační patrona se ovládá jedním tlačítkem.

Vibrační patrona funguje na 3 x LR44 baterie, které jsou součástí balení a jsou vyměnitelné. Před prvním použitím odšroubujte uzávěr vibrační patrony a odstraňte z prostoru pro baterie malý kulatý kousek červeného plastu. Průhledný plast, který je po vnitřní straně prostoru pro baterie, neodstraňujte!

Materiál výrobku

Materiál: TPR (termoplastická guma)
  TPR patří mezi výjimečné materiály pro erotické pomůcky především jeho podobností s lidskou tkání. Měkkost, hedvábný povrch a stabilní teplota jej řadí mezi pomůcky, které přinášejí velmi realistické pocity. TPR se vyrábí v celé řadě různých kombinací silikonu a řady přísad. TPR - jako materiálové označení - zahrnuje celou řadu slavných materiálů jako např. Love Clone, Super Skin, Nature Skin, Cyber Skine a další.
 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: TPR je velmi podobný lidské pokožce, a proto má i vysoké nároky na údržbu. Není možné jej vyvařovat, po omytí antibakteriálním mýdlem nebo dezinfekčním prostředkem bez alkoholu je nutné před delším uložením povrch napudrovat speciálním pudrem nebo kukuřičným škrobem. Povrch TPR je také velmi citlivý na jakékoliv jiné materiály a je tedy nutno jej ukládat odděleně.
Lubrikant: Nesmí se používat silikonové lubrikanty a tuky. Používejte lubrikanty na bázi vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: