NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

Jak vydělávat v nemovitostech

Jak z nemovitosti vytěžit měsíčně i 4 násobek průměrné mzdy.

 

 

IMG_3316 - litle name f

Za léta školení a vedení realitních makléřů se na mne jako manažera v realitním podnikání mnohokrát obraceli začínající makléři o pomoc, jestli bych jim sepsal do ucelené učebnice zkušenosti, rady a informace pro začínající obchodníky s nemovitostmi.

Vedle toho jsem zaregistroval neustálé dotazy různých laiků majících zájem vedle své profese vydělávat si prostřednictvím nemovitostí - co a jak mají dělat po technické, obchodní, psychologické, legislativní, organizační stránce a dalších. Proto jsem se rozhodl po dlouhém odstupu od napsaní oblíbené Velké učebnice realitních makléřů napsat i první učebnici podnikání v realitách pro absolutní laiky v ČR. Publikace, která kohokoli snaživého naučí vydělávat si poměrně lehkým a jistým způsobem pravidelný měsíční příjem v několika násobné výši běžného průměrného měsíčního příjmu. Kde jinde se točí lukrativní finance a kde jinde se dají vydělávat lukrativní příjmy i pro laiky, než právě v nemovitostech?

Tato vzdělávající publikace obsahuje detailně absolutně vše potřebné a důležité pro laika, aby se stal v realitní branži velice rychle úspěšným podnikatelem. Současně ale čas ukázal, že tuto učebnici si oblíbili i samotní profesionální makléři, kteří si v ní našli mnoho mnoho nového, co jim dokázalo vylepšit a zprofesionalizovat jejich práci natolik, že i jejich výsledky a příjmy se často zvedly i o dvojnásobek. Naopak, někteří makléři ocenili jednoduchost, jistotu a výdělečnost mnou školeného realitního podnikání. A postupně se přeorientovali z práce realitního makléře v realitní kanceláři na vlastní soukromé a mnohem výdělečnější podnikání v realitách. Pronajímání nemovitosti zahraničním turistům, které dnes zvládne opravdu kdokoli, kdo se jen trochu snaží a kdo pochopitelně i ví přesně, jak na to.

online-manuals

Mnoho lidí, které znám a kteří dnes vydělají spousty peněz, ještě před několika lety neměli doslova téměř nic. Bydleli v malých pronájmech, u rodičů, nebo na ubytovnách a snili o lepším životě. Pozorovali, jak ceny nemovitostí po realitní krizi klesají i rostou a živili se nadějí, že možná jednou něco zdědí nebo dostanou. Téměř všechny je však spojoval profesní zájem o nemovitosti.

Není snad nikdo, kdo by se nechtěl mít lépe. Doba je taková, že se dnes můžeme realizovat v čemkoli, co si umíníme. V čem máme talent, co nás láká, co je naším životním snem.

Za poslední roky jsem pomohl stovkám lidem rozjet vlastní moderní a úspěšné pronajímání. Téměř všichni řešili stejný problém. Problém, jak vydělat z pronájmu co nejvíce, ideálně několikanásobně více, než je průměrná mzda.

 

A co vy?

 • Co kdybyste vydělávali s pomocí nemovitosti i 4 násobek vaší současné mzdy? ( i 1x by bylo příjemné, že?)
 • Co kdybyste měli neustále automatický přísun nových dobře platících klientů, aniž byste je museli někde pracně hledat a trápit se s volnými dny, kdy by vám nebyl kdo zaplatit?
 • Jaké by to bylo vydělávat peníze s každoměsíční jistotou. Vědět v klidu, že máte vše v pořádku po byznysové, legislativní, technické i právní stránce? Podnikat a pronajímat jako profesionál?

 

golf-cart-repair-manuals b

 

Zde je hlavní kámen úrazu:

   Většina těch, kteří si chtějí vydělávat pronájmem, doopravdy nemá tušení, jak nemovitosti a byznys s nemovitostmi funguje (často bohužel i někteří profesionálové), jak jednotlivé techniky při pronajímání propojit a postavit z nich ucelený a úspěšný systém, kterým vydělají mnohem více. Potřebujete dělat to, co většina lidí neví. A tím pádem vůbec nevydělávají ani pronajímáním ani nijak jinak v realitách.

 

 

 

PŘEDSTAVUJI  VÁM TADY JEDINEČNÝ NÁVOD – TAJEMSTVÍ STRATEGIE MILIÓNOVÉHO PRONAJÍMÁNÍ.

Tento trénink je VIP vstupenkou do kuchyně realit. Sdílím zde s každým svůj CELÝ a OVĚŘENÝ SYSTÉM, jak lze dokonce i v jedné osobě (či malém týmu) dosahovat každoročně mnohamilionových zisků a přitom mít dost času na sebe i na život.

Tlačítko_Objednat publikaci e

Cílem tohoto manuálu je zpřístupnit téma lukrativního podnikání v nemovitostech v ucelené a jednoduše pochopitelné podobě úplně všem lidem. Tedy i těm, kteří nemají podnikatelské ani realitní zkušenosti. Dokonce nemají ani nadstandardní příjmy. A nemohou si tak dovolit ani lukrativní investice, ani desítky tisíc korun drahé školení o podnikání, investování apod. Zde je tedy právě váš návod, jak jednoduše a vysoce ziskově podnikat v realitách i když jste do dnešního dne o realitách a podnikání v realitách moc neslyšeli. Provedu vás krok za krokem, jak postupovat, abyste co nejdříve dokázali generovat dostatečný zisk.GettyImages-171576968-574503a25f9b58723d267a55

 

 • Nevadí, že nemáte hotovost, ani bohaté rodiče, nebo partnera 
 • Nevadí, že nemáte našetřeno, nebo nemáte z čeho šetřit
 • Nevadí, že momentálně nemáte ani vlastní nemovitost
 • Nevadí, že nemáte žádné zkušenosti z realitního ani finančně-podnikatelského světa

 

Vše důležité vás v tomto manuálu dokonale podrobně naučím. 

 

Je možné, že chvíli ještě o sobě pochybujete, jestli jste ten správný člověk pro úspěch. Pak vězte, že ano, pokud alespoň na některé z těchto bodů odpovíte pozitivně:

 • Jste samostatný člověk. Nepotřebujete mít nad sebou žádný bič, žádného šéfa.
 • Jste ambiciózní. Nebojíte se zodpovědnosti, ani rizika podnikání. Chcete být však za to vše náležitě odměněný. 
 • Chcete být sám sobě pánem, rozhodovat o svém osudu, svém životě.
 • Máte dobré organizační, komunikační a obchodní dovednosti. Nebo se jim chcete alespoň postupně naučit.
 • Umíte si postupně vybudovat dobrou pověst. Nebo dokonce i širokou klientelu.
 • Chcete, aby měli vaši klienti k vám maximální důvěru a vztah.
 • Je vám víc, než 18 let a už víte, že vaším cílem je pasivní příjem.

 

Tak to jste pak přesně člověk, pro koho jsem dlouhé měsíce psal tento manuál, aby právě vám byl prostředkem k vašemu cíli.

Navíc spolu začneme s druhem podnikání, kde nemusíme každopádně nemovitost vlastnit ani kupovat.

Projdeme si krok za krokem na základě strategického podnikatelského plánu, co a jak je nutno a doporučeno udělat, abyste v krátkém čase dokázali vytvořit své první finanční příjmy. Tento plán byste si měli vytvořit už hned na začátku. Pomůže vám udržet jak časovou, tak obsahovou linii. Abyste na nic nezapomněli a naopak zbytečně nemrhali časem i příležitostmi kolem vás. A abyste všem jednotlivým bodům dáli důraz adekvátně tomu, jak tyto jednotlivé kroky významně ovlivní váš budoucí výsledek. Já s vámi toto nastavování plánu a cílů projdu krok za krokem a ukážu vám tu nejjednodušší cestu k trvalému vydělávání zisku.

Kniha-1b

 

Začneme dnes, začnete vydělávat již dnes

Začneme za půl roku roku, začnete vydělávat až za půl roku/rok

Nezačnete nikdy, nezačali byste vydělávat nikdy

Je to jen a jen na vás, vašem skutečném chtění, vašem skutečném odhodlání a rozhodnutí.

Tak pojďme na to. Čas jsou peníze. A čím dříve vše společně projdeme, tím dříve můžete začít vydělávat své první a další finance.

 

 

VEŘEJNÝ PŘÍSLIB

Tímto dávám veřejný příslib i vám, stejně jako dalším úspěšným před vámi. Pokud budete od prvního týdne po zakoupení této publikace každý den prokazatelně postupovat podle doporučení v této knize a po dvou měsících souvislé a aktivní každodenní podnikatelské práce nebudete mít nastavený příjem alespoň 10tis.Kč měsíčně s dalším následujícím růstem, vrátím vám do týdne celou cenu, kterou jste zaplatili za tuto publikaci. Tento veřejný příslib najdete i ve smlouvě, kterou obdržíte společně se zaslanou publikaci.

Naopak, jsem přesvědčen, že budete plně spokojeni. 

Tak už se raději nezdržujme a pojďme pracovat, ať máme co nejdříve výsledky.

Ať se rozhodnete jakkoli, přeji vám všem ze srdce hodně osobních i pracovních úspěchů

 Jmenovka

 

Tlačítko_Objednat publikaci e

Foto manual

Co si o knize myslí ostatní se dozvíte ZDE

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení