Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

HOT Tenga Deep Throat cup masturbátor

Kód: E18-5001940000
430 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

Jedinečná zkušenost z opravdu hlubokého orálního sexu.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Tenga Deep Throat cup masturbátor

Jedinečná zkušenost z opravdu hlubokého orálního sexu. Tato umělá vagína vás obepne skutečně těsně a bude sát tak intenzivně, jak jen budete chtít. Speciální ventil vytvoří virtuální vakuum uvnitř masturbátoru a dá vám tak úžasný pocit skutečného sání. Mlaskavé zvuky tento pocit ještě umocní a vy si budete připadat, jako by jste si právě užíval skutečný a velmi hluboký orální sex.

Tenga Deep Throat cup není určena na denní používání, ale je na jedno použití. Tvoří tak velmi překvapivý dárek pro pány, pokud jsou jejich partnerky sexuálně indisponovány, na jakoukoliv oslavu, ale třeba i do auta při nečekané koloně. 

Tip: Tenga Deep Throat cup je sice je jedno použití, ale pokud si při použití nasadíte kondom, můžete tuto umělou vagínu použít několikrát! 

Při předváděcí akci byly šokovány všechny dámy při pouhém zavedení prstu dovnitř a tento produkt se stal favoritem v jejich objednávkách jako dárek pro své partnery.Materiál výrobku

Materiál: TPR silikon (TPR silicone)
  TPR silikony jsou celkem pevné a teplotně stabilní. Materiál dává pomůckám perfektní vyvážení mechanických a chemických vlastností tolik potřebných pro každodenní náročné aplikace.
   
Údržba: Pomůcky z TPR silikonu mohou být čištěny po každém použití speciálním antibakteriálním čistidlem (Toy cleaner) nebo horkou vodou a jemným mýdlem.
Lubrikant: na bázi vody

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: