NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

TO Extras - prodlužovací a zvětšující návlek

Kód: TO-50146
496 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
4.4.2023
Možnosti doručení

Speciální elastomerový návlek na penis. Návlek je v oblasti žaludu plný. Dokážete spolehlivě uspokojit partnerku jako pornohvězda.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Extras - elastomerový návlek

Délka
celková = 18,5 cm; část s výstupky = 8 cm  
Pomůcka pro
Použití
Průměr
3 cm

Zvětšení objemu i délky penisu je pro řadu mužů a jejich partnerek vytoužený cíl. Extra je návlek, který řeší současně oba tyto rozměry. Navléká se (pokud možno) na suchý penis bez lubrikantu, aby nesklouzával. V přední části má navíc návlek řadu výstupků pro zvýšení stimulace.

Stěna návleku je cca 5 mm silná, průměr vašeho penisu zvětší tedy o cca 1 cm. V horní části návleku jsou ještě přibližně 4 mm vysoké výstupky, v součtu tedy v horní části návleku na penis bude průměr vašeho penisu o necelé dva centimetry větší.

Špička návleku tvořená žaludem je z plného materiálu, nejde tedy "vyplnit" penisem, což zajistí prodloužení vašeho "nástroje lásky" až o cca 8 cm.

Návlek Extra nezabraňuje početí a nechrání před pohlavními chorobami.

Materiál výrobku

Materiál: TPE (termoplastický elastomer)
  TPE se vyznačuje extrémní odolností a pružností. Je čirý, ale používáním a kontaktem s lidskou tkání postupně zmatní. Jedna z výjimečností elastomeru je jeho antibakteriální vlastnost.
 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Elastomer není možno vyvařovat a neměl by být v dlouhodobém kontaktu s jinými materiály (erotickými pomůckami), jinak může ztratit svojí pružnost a pevnost. Elastomer má nízkou poréznost, přesto je třeba produkt po použití dezinfikovat.
Lubrikant: Je možno používat jakékoliv lubrikanty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: