Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

HOT Samodržící strap-on-me Dildo S - černé

Kód: E18-RMB4820
1 912 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Speciální dvojité silikonové dildo jako strap-on bez postroje.

  • Připínací samodržící dildo pro ženy
  • Stimulace bodu G

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Strap-on-me Dildo S - černé

Barva
černá 
Délka
pro vložení - delší část 15,5 cm
Materiál
silikon 
Průměr
delší část 2,7 cm

U tohoto siliionového dilda vás jako první může napadnout otázka, proč má takový vzhled a jak to vlastně funguje?

Jedna se o tzv. strap-on dildo, které používá žena při bisexuálním, lesbickém, ale i heterosexuálním styku. Běžné typy mají různě koncipované řemínkové postroje na upevnění k tělu.  U tohoto výrobku právě žádný postroj s řemínky nenajdete.

Funguje to následovně: Kratší část dilda (pasivní část) si žena zavede do vaginy a mírně sevře stehna. Tato část dráždí G-bod  své nositelky.  Delší (aktivní) částí poté může uspokojit přítelkyni i přítele.  Výstupek na delší (aktivní) části dilda určitě potěší klitoris partnerky.

Dildo je ohebné, při použití ho lze jednoduše nasměrovat do požadované pozice.

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie.  Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou  chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: