NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Black Velvets Venušiny kuličky - černé

Kód: E18-5215230000
479 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
8.12.2022
Možnosti doručení

Silikonové venušiny kuličky pro vaginální stimulaci.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Black Velvets Venušiny kuličky - černé

Barva
černá 
Délka
celkem - 16 cm
Materiál
silikon 
Průměr
kuličky - 3,7 cm

Venušiny kuličky se silikonovým, jemným povrchem přesně splní požadavky pro různé potřeby cvičení. Pevné pánevní svaly vám následně poskytnou i výhody v intimním životě. Ať již potřebujete zmírnit potíže např. po porodu nebo dosáhnout silnějších orgasmů, neotálejte. Cvičení s těmito Venušinými kuličkami vás bude bavit.  

Tyto kuličky jsou výjimečné tím, že mají na povrchu stimulující drážky a jejich špičku tvoří malý "zobáček" o průměru 0,6 cm, který usnadní zavádění kuliček. Kuličky mají v sobě tzv. "vnitřní kuličky", které se při pohybu chvějí. Mějte příjemné pocity i při cvičení  kegelových cviků.

Pružná silikonová šňůrka zajistí snadnou manipulaci s kuličkami, zejména jejich odstranění z vaginy.

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: