NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Double Dong Oboustranné dildo realistické silikonové

Kód: E18-5163840000
734 Kč –20 %
double dong oboustranne dildo realisticke silikonove img 5163840000 fd 3
734 Kč –20 % 585 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
23.9.2021

Oboustranné silikonové dildo s naznačením realistického povrchu, délka 30,5 cm, průměr 2,3 - 3,3 cm

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Double Dong Oboustranné dildo realistické silikonové

Barva
tělová 
Délka
30,5 cm
Materiál
silikon 
Průměr
2,3 - 3,3 cm
Váha
250 g

Velmi ohebné silikonové dvojité dildo je určené pro jakékoliv páry. Dopřejte si dvojnásobné potěšení. Dildo tělové barvy má velmi realistický tvar i povrch s žilkováním. Každý jeho konec má jiný průměr, jeden je užší a druhý širší. Dildo je dostatečně dlouhé a díky ohebným špičkám potěší každé zákoutí vašich intimních míst.

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: