Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

Elektrosex stimulace na klitoris a bradavky

Kód: IS-AW-LHD-395-C
1 252 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení
Elektrostimulace pro bradavky a další citlivé části těla. Bipolární. Dokonalý, extrémně silné a opakovaná vyvrcholení orgasmu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud chcete se svým partnerem experimentovat v ložnici, tenhle produkt je pro Vás perfektní. Elektrickými šoky stimuluje Vaše bradavky a poskytne nezapomenutelné potěšení. Budete se cítit jako v sedmém nebi. 

POPIS VÝROBKU ELEKTRO SEX - BIPOLÁRNÍ SKŘIPCE NEJEN NA BRADAVKY

Skřipce na bradavky jsou známou erotickou pomůckou, když je však zapojíte do elektrické jednotky od Mystimu, získáte jedinečnou možnost stimulace, o které se vám ani nesnilo! Jemné chvění a šimrání díky elektrickým impulzům vás dovede na hranice šílenosti a rozkoše.

Skřipce lze nastavit a přizpůsobit, takže sevření nemusí působit bolest, pokud nechcete a můžete se soustředit jen na elektro stimulaci. Jsou bipolární, takže se nemusíte bát zapojit do hry obě bradavky najednou! Běžná elektrostimulace nesmí být prováděna skrze a blízko srdce, avšak tento model díky svému provedení toto použití umožňuje.

Kvalita provedení celého je produktu mimořádná - pro stejně mimořádné zážitky! 


Důležité: Pro použití stimulátoru k elektrostimulaci (elektrosexu) je třeba dokoupit analogovou či digitální jednotku, kterou lze použít samostatně či s e-stim produkty od Mystimu.

Čištění: Nejlepší způsob čištění Barry Bite je jemnou mýdlovou vodou a v pravidelných intervalech dezinfekčním prostředkem.

Elektrická stimulace a sex

Elektrická stimulace se stává čím dál více populární. Zatímco vibrátory a další erotické pomůcky již ovládly naše ložnice, elektrická stimulace je stále odsuzována.

Exkluzivně pro sadomasochisty?
Jeden z nejvíce rozšířených mýtů ohledně e-stimulace je to, že jde o velmi nepříjemný a bolestivý proces a že se hodí pouze na pole sadomasochismu. Stimulace může být jemná a něžná až po silnou až bolestivou stimulaci.

E-stimulace - je to perverzní či ne?
Rozhodně nikoliv, e-stimulace není perverzní. Elektro stimulace je jednou z posledních generací erotických pomůcek. Každá erotická pomůcka si musela projít předsudky a názory, zda je normální či naopak není. 

Rozevření svorek: max. 1 cm

Materiál

ABS je tvrdý, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.

Údržba

Omyjte vodou a antibakteriálním mýdlem (pozor na produkty, které nejsou vodotěsné). Doporučujeme použít dezinfekci.

Lubrikant

Bez omezení - na bázi vody i silikonu. Pokud je potažen silikonem, použijte lubrikant pouze na bázi vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: