Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

DE Electro Sex Kit

Kód: IS-AW-DJPJ0111-DE-DNDEBRA00426
765 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Elektrostimulační sada, se kterou se můžete začít seznamovat s elektrosexem. Začněte se tak unášet na vlnách intenzivní elektrizující vášně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS VÝROBKU ELECTRO SEX KIT

Pomocí Vámi kontrolovaných elektro impulzů, které intenzivně prokrví každou Vaši erotogenní zónu, zažijete zcela nové intenzivní pocity slasti při dech beroucím vzrušení.

Sada obsahuje 4 elektrodestičky, které jsou kabely propojeny s ovladačem, ten má přehledný LCD displej. Destičky přiložte na vybranou část těla a zvolte intenzitu elektroimpulzů. 

Materiál: ABS

Napájení: 2 AAA baterie

Upozornění: Set není vhodný k použití u osob, které mohou mít problémy s elektrickým zařízením na těle, jako například uživatelé kardiostimulátorů, nemocní se srdcem, ale také těhotné ženy a osoby s nepříznivým zdravotním stavem (vysoká horečka, bolesti apod.). Dále osoby s epilepsií a neurologickými onemocněními. V případě, že si nejste jisti použitím, informujte se nejprve u vašeho lékaře. Destičky neupevňujte a nepoužívejte na hlavě! Nepoužívejte v blízkosti kovových předmětů, které máte na těle, jako např. piercing včetně dalších šperků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: