Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

HOT Mystim Elektro sex - Barry Bite Bipolární skřipce nejen na bradavky

Kód: E18-MY46610
2 238 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení

Elektrostimulace pro bradavky a další citlivé části těla.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Mystim Elektro sex - Barry Bite Bipolární skřipce nejen na bradavky

Skřipce na bradavky jsou známou erotickou pomůckou, když je však zapojíte do elektrické jednotky od Mystimu, získáte jedinečnou možnost stimulace, o které se vám ani nesnilo! Jemné chvění a šimrání díky elektrickým impulzům vás dovede na hranice šílenosti a rozkoše. 

Skřipce lze upravit a přizpůsobit, takže nemusí působit bolest, pokud nechcete. Také obsahují jedinečnou výhodu - jsou bipolární, takže se nemusíte bát zapojit do hry obě bradavky najednou! Běžná elektrostimulace nesmí být prováděna skrze a blízko srdce, avšak tento model díky svému provedení toto použití umožňuje. 

Svorky jsou zlacené a kvalita provedení celého produktu mimořádná - pro stejně mimořádné zážitky!

Důležité:
 Pro použití sktřipců k elektrostimulaci (elektrosexu) je třeba dokoupit analogovou či digitální jednotku, kterou lze použít samostatně či s e-stim produkty od Mystimu. 


Elektrická stimulace a sex 
Elektrická stimulace se stává čím dál více populární. Zatímco vibrátory a další erotické pomůcky již ovládly naše ložnice, elektrická stimulace je stále odsuzována. 

Exkluzivně pro sadomasochisty? 
Jeden z nejvíce rozšířených mýtů ohledně e-stimulace je to, že jde o velmi nepříjemný a bolestivý proces a že se hodí pouze na pole sadomasochismu. Stimulace může být jemná a něžná až po silnou až bolestivou stimulaci. 

E-stimulace - je to perverzní či ne? 
Rozhodně nikoliv, e-stimulace není perverzní. Elektronická stimulace je jednou z posledních generací erotických pomůcek. Každý erotická pomůcka si musela projít předsudky a názory, zda je normální či naopak není. Nedlouhou dobu zpět bylo i použití vibrátorů považováno za perverzní. Nyní jsou ve společnosti přijímány jako běžná součást sexuálního života.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: