NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Lust three kroužky na penis - černé

Kód: E18-5042970000
366 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
4.4.2023
Možnosti doručení

Sada tří silikonových erekčních kroužků na penis.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Lust three kroužky na penis - černé

Průměr
2,6 + 3 + 3,5 cm

Sada tří erekčních kroužků umožňuje naprosto dokonale využít tento systém pro zvýšení a prodloužení erekce. Různé velikosti kroužků vám umožní zvolit pro vás tu nejvhodnější variantu. Díky tlakovému účinku, které na penis tlačí a zadržují krev v penisu erekce, bude mohutná a nezradí vás při vašem milostném dobrodružství.

Na erekčních silikonových kroužcích jsou vytvořeny různé stimulační drážky, které na penis nejen tlačí, ale navíc ho dráždí. Tyto kroužky jsou ideální také pro testikulární kombinaci, kdy jeden z kroužků použijete na varlata. Kroužky mohou být použity samostatně nebo v různých kombinacích, vše záleží jen na vaší fantazii. Povrch všech kroužků je vyroben z lékařského silikonu a na dotyk působí jemným sametovým dojmem. Tento speciální materiál má stoprocentní hypoalergenní vlastnosti. Průměr nejmenšího kroužku je 2,6 cm, středního 3 cm a největšího kroužku 3,5 cm. Materiál se velmi dobře udržuje, po použití je možné omýt kroužky teplou vodou. Doporučujeme použít i dezinfekci na erotické pomůcky, která vám zajistí maximální hygienu při používání těchto pomůcek. Současně s těmito kroužky ze silikonu není možné používat silikonové lubrikační gely a oleje. Narušily by strukturu těchto výrobků. Doporučujeme používat lubrikanty na vodní bázi. 

Vyzkoušejte kroužky ke zkvalitnění vašich erotických hrátek a prodloužení erekce, vaše partnerka to zajisté ocení!

Upozornění: Nepřekračujte délku použití těchto kroužků (viz návod, max 30 minut).

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 21.12.2018
Bylo to poprvé co jsem kupoval hračky pro dospělé. Takže žádná předchozí zkušenost. Chtěl jsem na poprvé zkusit co nejvíce možnosti. Takže krom vibrátoru, který ocenila především manželka, jsem zakoupil také tyto kroužky. Kroužky, jak se ukázalo, jsou poměrně tvrdé, takže je velmi obtížné a hlavně nepříjemné jejich sundávání. Příště bych volil více pružné a také větší průměry. Ale věřím, že to tak někomu může vyhovovat. Nicméně zpracování výrobku je kvalitní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: