NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Chrystalino Superior Skleněné dildo oboustranné - modré

Kód: E18-SHMCHR006BLU
912 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
1.6.2023
Možnosti doručení

Dildo z borosilikátového skla o délce 18 cm pro vaginální i anální použití.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Chrystalino Superior Skleněné dildo oboustranné - modré

Barva
modrá 
Délka
celkem - 18 cm
pro vložení - 13 cm
Průměr maximální (cm)
3,4 cm
Váha
230 g

Oboustranné  dildo, které je ručně vyrobeno z borosilikátového skla a můžete ho použít jak pro vaginální, tak i anální hrátky.  Jeho barva a materiál, ze kterého je vyrobeno, přímo předurčují, že toto dildo bude šperkem vaší sbírky erotických pomůcek.

Dildo je oboustranné a má prohnutý tvar. Jedna strana dilda má tvar kapky s úzkou špičkou. Tato "kapka" je dlouhá 5 cm s max. průměrem 3,4 cm. Opačný konec dilda je vytvarovaný  - jako dvě kuličky análních korálů. Každá strana tohoto dilda najde při vašich erotických hrátkách své uplatnění.

Dáváte přednost chladnému nebo teplejšímu povrchu erotických pomůcek? Žádný problém. Borosilikátové sklo je odolné proti prudkým změnám teploty (0 - 45 °C). Dildo dejte do studené nebo teplé vody a materiál výrobku získá takovou teplotu,  po které toužíte.

Materiál dilda je bezpečný, odolný a neporézní.

Materiál výrobku

Materiál: Pyrex (tvrzené borosilikátové sklo)
  Výrobky z pyrexu jsou krystalicky průzračné, neporézní, odolné UV záření a vynikají parametrickou stabilitou. Materiály podobné vlastnostmi pyrexu jsou také Simax a Duran. Borosilikátové sklo je chemicky odolné, neuvěřitelně pevné, tvrdé a stálé sklo - je nejoblíbenějším materiálem u všech alergiků, osob trpících atopickým ekzémem či jinými problémy. Jde o dokonale neporézní materiál, který je možno nahřát či chladit.
 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou  chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: éče je snadná díky možnosti vyvaření ve vodní lázni, či zneškodnění případných choroboplodných zárodků a plísní v mikrovlnné troubě nebo v myčce, lze používat dezinfekci. Přes jeho výjimečnou trvanlivost může dojít k drobnému, fyzickému poškození a pak již není možné jej používat, proto buďte opatrní na nárazy s tvrdým povrchem.
Lubrikant: Je možné používat jakýkoliv lubrikant nebo tuk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: