Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

Happy love rider sex machine

Kód: TO-T_111744
14 955 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

První opravdový šukací stroj. Jediný dokonale imituje pohyby partnerky na partnerovi. Umožňuje tak skutečné vyřádění a silné uspokojení partnerky. Všechny ostatní stroje imituji pouze pohyb partnera vůči partnerce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Love Rider  přináší ideální styl sexuálního uspokojení díky zcela přirozenému a lehkému pohybu partnerky i dilda. Klouzavý pohyb sem a tam pomocí své váhy a svalů nohou a mechanické spojení promění tento horizontální pohyb na penetrující pohyb dilda.

Užijete si hodně zábavy jak sama tak i ve dvojici.

Absolutně stabilní konstrukce

Po vybalení z krabice můžete obdivovat jeho elegantní design. Největším bonusem je, že není nutná žádná montáž. Dostanete ho plně smontovaný, takže stačí jen připojit jedno ze dvou přiložených dild a jste připravená si okamžitě naplno užívat.

Jak to funguje

Velice chytrý koncept - v podstatě sedadlo zavěšené v rámu, který pevně stojí na podlaze. Když sedíte na sedadle a pohybujete se na něm dopředu a dozadu, způsobí to pomocí propojení pohyb ramena, ke kterému je připojené dildo. V podstatě jen sedíte a bez sebemenší námahy se pouze houpete dopředu a dozadu. Houpání se tam a zpět je ve skutečnosti docela uvolňující až relaxující pohyb.

Pohybující se rameno je vybaveno univerzálním patentovaným upínacím adaptérem Vac-u-lock, který umožňuje připevnit na Love Rider širokou škálu různých nástavců a dild. Love Rider lze použít jak naintenzivní vaginální, tak i na anální stimulaci. Při dokoupení dvojitého dilda s Vac-u-lock lze stimulovat obě místa současně. Uhel vaginálního, nebo análního pronikání měníte lehce pouze malou změnou posedu s velkým vlivem na dráždění uvnitř. Není potřeba žádné elektrické připojení.

Konstrukce

Polstrované sedáky jsou potaženy umělou krémovou kůží. Sedadlo je pohodlné a velice příjemné na posed.

Získáváte tady dvě sexuální hračky v jednom. Jedna je anální sonda a druhá je vysoké dildo určené pro silnou stimulaci. Oba mají v základně otvor pro použití adaptéru typu Vac-u-lock.

Samozřejmě můžete do stroje namísto přiložených dild nasadit své vlastní oblíbené silikonové dildo kompatibilní s Vac-u-lock.

Funkce

Při posazení na sedadlo se musíte tlačit dopředu, aby se dildo zvedlo a přitom jej usměrnit dle vlastního rozhodnutí vaginálně, nebo análně.

Jakmile jste uvnitř, můžete začít experimentovat s tím, jak sebemenší pohyb změní pozici dilda. Zatlačte dopředu a zvedne se vzrušujícím zasunutím dovnitř. Uvolněte se a dildo vyklouzne lehce zpět.

Jedná se o stroj na který si rychle zvyknete a nebudete chtít jinak.

Zní to snadno, ale v praxi to malou chvíli trvá, než si na to zvyknete a než si ho začnete naplno užívat. Je to jen věc uvědomit si lehkost a jemnost pohybu v pánvy dopředu a dozadu jako v reálu.

Love Rider dovede velice rychle vyvolávat silné a krásné orgasmy i ve větším počtu současně. Rovněž úžasná hračka pro dráždění smyslů dívajícího se partnera…

  • Sexuální stroj Love Rider je extrémně tichý; je to nejúžasnější a nejpohodlnější jízda, jakou kdy budete mít.
  • Je potřeba jen velmi malá síla pro nohy.
  • Je ideální pro soukromé použití nebo s partnerem.
  • Vyvolává extrémní epické silné a opakované orgasmy.
  • Umožňuje vybrat a dokoupit si různé styly doplňkových dild v různé velikosti a tvarech
  • Úhel proniknutí můžete snadno změnit tím, jak sedíte na svém sexuálním stroji Love Rider.

Souhrnem

Je naprosto tichý. Jediné, co uslyšíte jsou mokré zvuky pokaždé, když se s ním budete blížit k orgasmu.

Užitečné pro anální i vaginální penetraci, je to skutečně sexuální stroj pro všechna pohlaví.

Zajímavé na tomto stroji je, že současně při masturbaci i cvičíte.

Pokud máte partnera, bude fascinován pohledem na to, jak se houpete a dildo klouže dovnitř a ven z vás a jak se stále více a více vzrušujete.

A když ho vemete sebou kamkoli autem a rozhodnete se pro improvizovanou venkovní zábavu, protože je poháněna bez elektřiny, můžete si užít nový druh zábavy.

Doporučený lubrikant: jakýkoli na gel vodní bázy.

PARAMETRY

Rozměry: 57 cm x 33,7cm x 49,5cm

Váha: 13kg

Počet nástavců: 2x : 1x Dildo + 1x Anální sonda

Materiál: Dřevo + Kov + koženka + Silikon

Velikost dilda: Penetrující délka 6"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: