NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

. ™˙ HOT BASIC X Mini cup masturbátor vagina

Kód: CH-E18-BSC00033
248 Kč –40 %
basic x mini cup masturbator vagina 1 ks img BSC00033 a fd 3
248 Kč –40 % 149 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
8.12.2022
Možnosti doručení

Diskrétní masturbátor, který vás může provázet úplně všude.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku BASIC X Mini cup masturbátor vagina 1 ks

Barva
tělová 
Materiál
TPE 

Hledáte diskrétní masturbátor, který nezabere mnoho místa a se kterým zažijete  skvělou masturbaci? Tento masturbátor vám splní vše. Je malý, nenápadný, ze skvělého materiálu a otvor v masturbátoru není jen tak nějaký - je realistický. Tj. má vzhled dámských vnějších intimních míst, které budou váš penis obepínat tak, jako by to byla opravdová žena.

Pojďme si tento masturbátor představit blíže:

Pro informaci - masturbátor se prodává po 1 ks. V principu se jedná o velmi podobný produkt populárním vajíčkům TENGA. Mini Cups však mají "stydké pysky" a jsou větší. Etiketa na vnější straně obalu masturbátoru má oranžovou nebo modrou barvu. Uvnitř je ale vždy tentýž výrobek. Barvu obalu nelze při objednávání volit.

Pokud sundáte vnější etiketu celou, nikdo nepozná, že jde o masturbátor. Obal pak svým vzhledem připomíná spíše deodorant.

Uvnitř plastového pouzdra je vložka v tělové barvě vyrobená z materiálu, který je velmi podobný lidské kůži, s již zmíněnou realisticky zpracovanou vstupní částí. Vnitřní kanálek je opatřen jemnými drážkami.

Masturbátor má rozměr 8 x 4,5 cm. Materiál, ze kterého je vyroben, je ale velmi pružný. Vnitřní průměr kanálku masturbátoru  přizpůsobíte jakémukoliv průměru penisu. 

Použití: jako masturbátor slouží pouze vnitřní vložka. Před použitím ji proto z vnějšího plastového obalu vyjměte. Plastové vnější pouzdro poté použijete pro uchovávání masturbátoru. Na spodní straně pouzdra je malý otvor, který usnadňuje opětovné vložení vložky do obalu - vytlačuje se jím vzduch z obalu.

Masturbátor můžete použít vícekrát, uváděno je zhruba 20 použití. Pokud ale budete o masturbátor dobře pečovat, není vyloučeno, že vám bude sloužit i déle.

Materiál výrobku

Materiál: TPE (termoplastický elastomer)
  TPE se vyznačuje extrémní odolností a pružností. Je čirý, ale používáním a kontaktem s lidskou tkání postupně zmatní. Jedna z výjimečností elastomeru je jeho antibakteriální vlastnost.
 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Elastomer není možno vyvařovat a neměl by být v dlouhodobém kontaktu s jinými materiály (erotickými pomůckami), jinak může ztratit svojí pružnost a pevnost. Elastomer má nízkou poréznost, přesto je třeba produkt po použití dezinfikovat.
Lubrikant: Je možno používat jakékoliv lubrikanty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: