NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Magic Motion - Flamingo vibrační vajíčko na dálkové ovládání

Kód: E18-E24485
Doprava ZDARMA
Značka: Magic Motion
3 024 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
4.4.2023
Možnosti doručení

Vibrační vajíčko na dálkové ovládání řízené aplikací v mobilním telefonu.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Magic Motion - Flamingo vibrační vajíčko na dálkové ovládání

Baterie
nabíjecí, USB kabel je součástí balení 
Materiál
silikon 
Rozměry mm
72 x 30 x 32 
Váha
45 g
Vibrace
7 vibračních módů (při manuálním ovládání) 
Výdrž
2 hodiny

Zpestřete si váš intimní život  novými technologiemi!

Hlavou se vám honí myšlenka vyzkoušet sex na veřejnosti? Je to tak snadné a může to být tak nenápadné!


Magic Motion - Flamingo vibrační vajíčko na dálkové ovládání pomocí mobilní aplikace vám umožní zažít pocit něčeho tak hříšného. To pravé dobrodružství přichází  do vašeho života právě teď.
Vibrační vajíčko Magic Motion Flamingo  je určeno  jak  párům, tak  samotným ženám. Prostě všem, kteří si chtějí užít horké chvíle ať již v soukromí nebo na veřejnosti. A nikdo přitom  nebude mít tušení, jaká hra se tady hraje! Vždyť váš partner vypadá, že si v mobilu kontroluje maily….

Vibrační vajíčko si žena zavede do vagíny  a  poté ho může ovládat dvěma způsoby. Vajíčko funguje jak v režimu bez mobilní aplikace – off line (pomocí tlačítka) nebo přes mobilní aplikaci Magic Motion. S aplikací Magie Motion můžete Flamingo ovládat mnoha způsoby. Vibrace můžete  řídit hudbou, dotekem nebo zkuste hlasové ovládání.  Aplikace může reagovat na hlas vašeho partnera nebo na zvuky ve vašem okolí.Zvolte si některý z přednastavených vibračních programů nebo si vytvořte vlastní vibrace. Zkuste i pohybový sensor. Prostě se bavte, pikantní hra může začít.

Chcete si s vajíčkem užít co nejvíc rozkoše a mít při tom volné ruce? Svěřte ovládání vajíčka svému partnerovi!  Vaše sexuální fantazie mohou začít třeba u společné večeře a protáhnout se až dlouho do noci.


To ale není vše.  Využijte Flamingo k posilování svalů pánevního dna pomocí Kegelových cviků. I tento program najdete v mobilní aplikaci.

Flamingo si nenecháte jen pro sebe, ale budete ho chtít sdílet s partnerem.


Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie.  Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou  chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: