Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

HOT Durex - erekční kroužek

Kód: E18-5847620000
278 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Erekční kroužek od známé značky Durex pro pevnější erekci a větší výdrž.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Durex - erekční kroužek

Určitě se vám už stalo, že jste měli velkou chuť na sexuální hrátky s vaší partnerkou či partnerem, ale nebylo to možné, protože vaše erekce nebyla dostatečně pevná, či se nedala udržet po dostatečně dlouhou dobu. Pak právě pro vás je tu tento erekční kroužek od firmy Durex, který slibuje zesílení pevnosti erekce a prodloužení jejího trvání. 

Materiál, ze kterého je vyroben, je mimořádně elastický, a proto je možné kroužek bezpečně používat s nasazeným kondomem.Zážitek bude ještě silnější, pokud použijete lubrikační gel. Po použití očistěte teplou vodou s antibakteriálním mýdlem či speciálním čističem na erotické pomůcky.

Mezi jednotlivými použitími kroužku počkejte minimálně 60 minut. Také by se neměl kroužek nechávat na penisu po dobu delší než třicet minut, protože by mohlo dojít k poranění penisu. Za žádných okolností neusínejte s nasazeným kroužkem.

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: