Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

HOT ZEMALIA Predátor silikonový vibrační kroužek

Kód: E18-ZEZD150101
782 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení

Maximální nasazení pro všechny velikosti penisů! Kroužek je extra elastický. Navíc disponuje stimulátorem klitorisu s vibracemi. Voděodolný.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Nyní pouze v barvě černé

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku ZEMALIA Predátor silikonový vibrační kroužek

Vibrační kroužek na penis z lékařského silikonu a s hedvábně jemným dotykem. Vibrace rozvibrují penis a hroty kroužku stimulují klitoris. Poskytuje úžasný zážitek oběma partnerům. Budete velmi překvapeni příjemnými vibracemi tohoto kroužku rozléhajícími se mezi vašima nohama. Vibrace se přenášejí z penisu i na partnerku, takže budete zároveň její nejrealističtější vibrátor. Vaši partnerku navíc během pohlavního styku vzruší přímá stimulace klitorisu, který je příjemně stimulován hladkými hrbolky kroužku.

Materiál je extrémně pružný a velmi flexibilní, takže kroužek můžete snadno přizpůsobit velikosti svého penisu. Silikonový kroužek má však také dostatečnou sílu stlaku, aby byla vaše erekce pevnější a váš penis žilnatější a celkově více sexy.

Tento vibrační kroužek je napájen třemi vyměnitelnými bateriemi LR41. Vibrace se zapínají a vypínají stisknutím tlačítka po dobu asi 1-2 sekund.

 

Baterie 
3 x LR41; baterie jsou součástí balení 
Materiál 
silikon 
Průměr 
minimální vnitřní = 25 mm
Rozměry  
45 x 37 x 50 mm
Váha 
25 g
Vibrace 
1 vibrační mód 
Vodotěsný 
ano 

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, která odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je neporézní a hladký. Existuje více než 400 variant silikonu a je velmi obtížné určit jeho přesné složení. Stoprocentně čistý silikon používají především známé společnosti, jako jsou Fun Factory a Lelo. Silikon je synteticky vyráběn z přírodních materiálů a je uznáván jako přírodní produkt. Díky těmto vynikajícím vlastnostem je jedním z nejlepších materiálů pro výrobu sexuálních pomůcek. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským tělem a alergické reakce jsou velmi vzácné.

Důležité: Silikon by neměl přijít do styku s jinými silikonovými výrobky.

  Posouzení bezpečnosti materiálu je založeno na několika faktorech, včetně sterility, pórovitosti materiálu a chemického složení. Index od 1 do 10 označuje kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavními parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržby a čištění.
Údržba: Silikon lze dezinfikovat vařením (elektrická část erotické hračky by však neměla být ponořena do vody). Dezinfekce by měla být bez alkoholu.
Lubrikant:  Jedinou nevýhodou silikonu je zákaz používání maziv na bázi silikonu, protože olej difunduje do povrchové struktury silikonu, postupně se rozkládá a mění jeho vlastnosti. Měla by se používat pouze lubrikanty na bázi vody nebo speciální silikonové.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: