Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

HOT Vojna rozkoší Erotická stolní společenská hra

Kód: E18-HRA5
318 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
23.2.2024
Možnosti doručení

Erotická stolní hra s různými úkoly a s rychlým spádem!

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Vojna rozkoší Erotická stolní společenská hra

Chcete příjemně strávit večer ve dvou? Zkuste Vojnu s rozkoší - rychlá hra s kartičkami vás v krátkém čase dostane do varu a vy už poté rozhodně budete vědět, co s načatým večerem! 

Obsahem hry jsou karty, které jsou rozděleny do několika kategorií podle doby plnění úkolů - karty slibů, karty okamžitých úkolů a karty erotických snů. 

Prvním krokem je stejně jako v původní hře Vojna, ze které hra vychází, rozdání 10 karet každému z dvojice hráčů. První hra má za úkol vysvléknout soupeře - vynášíte jednu kartu za druhou a ten, kdo má nižší kartu, musí odložit jeden kus oblečení.

Pak následuje hra Vojna s rozkoší, kde se vynáší opět jedna karta za druhou a kdo má nižší, musí splnit úkol na kartě soupeře. Co za úkoly ve hře najdete? Vyprávěj mi svůj nejzajímavější erotický sen a možná ti ho splním…, Postav se před zrcadlo a pomalu se tam vzrušuj, já se budu dívat, jak to děláš, Po dobu 5 minut si se mnou můžeš dělat, co chceš… a mnohé další!

Tím to ale nekončí, v hře se objevují tzv. karty slibů nebo slibovací kartičky, které se neplní hned, ale do 7 dní od dokončení hry. Zavazuji se, že nachystám vonné oleje a udělám ti nezapomenutelnou masáž. Zavazuji se, že přivážu tvoje ruce a nohy k posteli a nechám tě prožít nezapomenutelnou rozkoš… Také už se těšíte, až hru rozbalíte? Na nic nečekejte, tato hra vás vyburcuje k maximálnímu vzrušení! Jde o svižnou hru bez složitých pravidel, takže nic vám nebude bránit se soutředit pouze na provádění úkolu a na vaše či partnerovo/partnery potěšení!

Balení obsahuje 56 karet s úkoly a návod k hraní.

Rozměry balení: 7 x 10,5 x 2,8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: