Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

HOT Ouch! Nafukovací dildo vibrační - černé

Kód: E18-SHMOU118BLK
1 488 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Silikonové nafukovací dildo s vibracemi pro stupňování prožitku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Ouch! Nafukovací dildo vibrační - černé

Barva
černá 
Baterie
2xAAA, jsou součástí balení 
Délka
dildo 15,7 cm
Materiál
silikon 
Průměr
dildo nenafouknuté 1,5 - 4,6 cm

Atraktivní pomůcka pro příznivce análního sexu, kteří pro větší stimulaci potřebují více roztáhnout anální svěrače.

Toto nafukovací anální dildo má před nafouknutím průměr 1,5 - 4,6 cm (kulaté zakončení). Při nafukování se jeho tělo zaobluje. V nenafouknutém stavu má dildo naznačený žalud. Ten během nafukování mizí.

Dildo je vibrační. Vibrace se spouštějí pomocí dálkového ovládání. Dálkové ovládání je s dildem pevně propojeno kabelem. Na ovladači jsou dvě tlačítka, jedním se vibrace spouštějí a vypínají a druhým se přepíná mezi 10 vibračními módy.

Upozornění: Z důvodu vašeho bezpečí dildo nepřefukujte! Výrobce doporučuje dosáhnout nafukováním maximálního průměru dilda 5,5 cm - tj. asi třemi stisky balonku. Vyzkoušejte si nafouknutí dilda nejprve mimo anální otvor, abyste viděli, jak se dildo nafukuje.

Vypouštěcí ventil: Pokud potřebujete během použití nebo před vyjímáním dilda z análního otvoru z nafouknutého dilda vypustit vzduch, stiskněte vypouštěcí ventil.

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: