Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

Trojan Penis Developer vakuová pumpa pro muže

Kód: IS-E18-S25097-DE-D-225284
583 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
23.2.2024
Možnosti doručení

Pro erotické zpestření, ale také jako pomocník při poruchách erekce.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Trojan Penis Developer vakuová pumpa pro muže

Délka
18 cm
Šířka
4,5 cm

Vakuová pumpa je určena mužům, kteří chtějí poznat skutečnou rozkoš! Tato erotická pomůcka je zařízení, které se skládá z podtlakového válce a odsávacího zařízení. Dutý válec je průhledný a je opatřen těsnící manžetou. Propojovací hadičkou je k němu připojen odsávací balónek v tělové barvě. Každým stisknutím dochází ke snižování tlaku uvnitř válce a stimulaci penisu. Válec se nasazuje na penis až k jeho kořeni s použitím kvalitního lubrikantu. Při snížení tlaku okolo penisu dojde automaticky ke zvýšení krevního tlaku uvnitř penisu a tím i výraznější erekce. 

Vakuová pumpa je skvělou erotickou pomůckou při vašich intimních chvilkách, může být ale také jedinečným pomocníkem při poruchách erekce - pro stimulaci původních funkcí nebo při úplné absenci erekce - například při úrazech míchy. Erekční vakuová pumpa se dá také využít jako účinný pomocník při problémech s prostatou. Stále více urologů uznává účinnost erekční vakuové pumpy a doporučuje ji svým pacientům. Tato terapie může být prováděna jednoduše doma a působí příznivě na zpomalení a zastavení růstu prostaty. Terapie je nejen účinná, ale především také velmi příjemná. 

Dopřejte si jedinečný zážitek, který budete sami ovládat a dovede vás až k vrcholu!

Materiál výrobku

Materiál: ABS (tvrdý plast)
  ABS je tvrdý, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
   
Údržba: Omyjte vodou a antibakteriálním mýdlem (pozor na produkty, které nejsou vodotěsné). Doporučujeme použít dezinfekci.
Lubrikant: Bez omezení - na bázi vody i silikonu. Pokud je potažen silikonem, použijte lubrikant pouze na bázi vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: