Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

HOT Black Velvets Erekční kroužek průměr 4 cm

Kód: E18-5180340000
222 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Silikonový, pevnější erekční kroužek s šířkou 0,7 cm a průměrem 4 cm.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Black Velvets Erekční kroužek průměr 4 cm

Barva
černá 
Materiál
silikon 
Průměr
minimální vnitřní - 2,6 cm
Šířka
0,7 cm

Silnější a delší erekce je na dosah ruky! Už se netrapte a vyzkoušejte erekční kroužek, tuto nenápadnou, ale velmi účinnou erotickou pomůcku, díky níž si svůj intimní život nepochybně vylepšíte a zpestříte.

Jak erekční kroužek funguje? Nasazuje se na penis a díky jemnému a bezpečnému přiškrcení krve v penisu prodlužuje a výrazně zkvalitňuje erekci. Je vhodný pro všechny muže, kteří mají problémy s dosahováním erekce, ale také pro muže, kteří potřebují oddálit vyvrcholení, aby mohli déle těšit partnerku, nebo jen chtějí pevnější a žilnatější penis.

Vnější průměr kroužku je 4 cm a minimální vnitřní průměr je 2,6 cm. Díky flexibilitě materiálu kroužek snadno roztáhnete na požadovaný rozměr.

Kroužek je nevibrační.

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: