NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Infinity Erekční kroužek - černý

Kód: E18-V280577
350 Kč –13 %
infinity erekcni krouzek cerny img v280577 new fd 3
350 Kč –13 % 303 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
1.2.2023
Možnosti doručení

Erekční osmička z měkčeného silikonu. Extra elastická a příjemná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Infinity Erekční kroužek - černý

Barva
černá 
Materiál
silikon 
Průměr
vnitřní min. 2 cm
Šířka
1,5 cm

Jeden kroužek, dvojité potěšení. Erekční kroužek ve tvaru osmičky - jedna smyčka patří na penis a druhá slouží k přetažení přes varlata. Vaše erekce bude s tímto kroužkem pevnější .

Kroužek je vyroben z velmi jemného a pružného silikonu. Lehce se dá roztáhnout na požadovaný průměr.

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.
Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: